Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazsi84

    tag

    válasz hajbel #735 üzenetére

    Ma ejszaka gondoltam hasznalom annyit a telot,h végre tudjam tolteni masodszor is igy a 6. napon..Ez még mindig kártya nélkuli használat azt vegye figyelembe mindenki.Volt benne minden,játék,belteri foto/video probalkozas,bongeszes,benchmark,stb,sztem kb ahogy egy atlag felhasználó éli mindennapjait.42%-rol merult 1%-ra,mindezt 5 óra 9 perc SOT-al. A teljes akkuido pedig kb vhol 7-7,5 óra sot, 89 óra futas utan.Tegyuk fel ha kartyaval hasznalom,megnő mondjuk 30%-al a fogyasztás.Az meg akkor is 2,5 nap alatt 5 ora SOT. Ha egy nap alatt merited az siman 8-9 ora.
    Amit sokan elfelejtenek de szamomra az elso dolog egy telonal mikor belakom: vegigzongorazom mindegyik appot es egyesevel beallitom mi futhat a hatterben. Plusz ejszakara nekem mindig repuloben van,illetve meloban mivel biztonsagi okokbol amugy sem vihetem be,repuloben van..
    Elhiszem hogy vhonnan tajekozodni kell,ezert alapoztok tesztvideokra.De vajon az mennyire valos felhasználás? Allando benchmark/videozas/tesztek stb..ezt csinalod a mindennapokban? Aligha.

    Azt pedig csak hallkan teszem hozza,(nem neked szol csak ugy altalanos kerdes)hogy akinek nem eleg egy napra 7-8 óra ,az amugy mit csinal? Ez az élete,h nyomkodja a telojat napi 8-10 oraban? Inkabb elni kellene az eletet.kimozdulni,beszelgetni,elmenyeket szerezni de nem egy szaros telefonon keresztül.

    Peace

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák