Új hozzászólás Aktív témák

  • qqzs

    őstag

    En Kit simmel hasznalnam igy az egyiknek eSimnek kell lennie, tegnap elment ket oram amig a vodavon rajott hoyg nem fog menni . Subject code 8.2.6reason code 3.8 ot ad a telefon, kulfoldi forumok szerint a szolgaltato eSimje meg nem Pixel 6 kompatibilis. A masik O2 UK lenne, egesz veletlenul nincs itt valaki aki o2 eSimmel hasznalja?
    Elso par nap tapasztalatai
    - gyari tok nagyon csuszos olyan selymes muanyag. szep de nem kezbe valo plusz kicsit vastag is szerintem es eles pereme van ezert az oldalrol csusztatasok nem kellemesek
    - feher kepernyon felul zoldesfeher. Rakeresve sotet kepernyon kene elojonni ennek ami ismert problema de nalam feherkepernyon jon ki. Az olvastam szoftverrel megoldjak igy addig atkapcsoltam dark modba
    - a diktálás az nagyon szuper magyarul is meg a tensorhoz kotodo dolgok
    - uj androidon nem birtam megszokni a lehuzos menuben a allapot ikonok nem karika hanem bazi nagy teglalap ezert egy lehuzasban csak 4-et latok. Mintha regebben ezt vissza lehetett volna kapcsolni ikonosra

    Meg egy kis offtopik. Nincs valami modszer hogy a regi telefonrol a home screen ikonjait folderjeit ne kelljen kezzel egyesevel ujra rakosgatni?

    Eladó: GTS450

Új hozzászólás Aktív témák