Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz pokmky #110 üzenetére

    Nem azért "gyűlöli"(én inkább csak a berágott szót használnám), sok ember az Intelt, mert nem jött össze nekik a 10nm.

    Hanem azért, mert amíg az Intel lépés előnyben volt, addig mindenkit le szívatott a 4maggal(vissza tartotta a fejlődést), az árakkal, lapokkal stb...., aztán így lépés hátrányban is megy a szívatás, cserélgess lapot, brutál lap és hűtés kell már egy i5 alá is, de legalább jó drágán adják, a 8-10magos példányok, már a HEDT procik árát súrolják, a 6magos meg 117k(ezt felfogni sem tudom, hogyan képzelték).

    A Notebook témába már bele se menjünk szerintem. :DDD

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

  • DonToni

    aktív tag

    válasz pokmky #110 üzenetére

    Az előző procim egy 5960X volt.... elmondjam mennyibe került...?

    Mondjuk azt nem tudom miből szűrted le, hogy "gyűlölöm" mikor le is írtam, hogy kb. 15 évig volt Intel platformom....
    Az van inkább, amit BALBOA írt a #111 -ben, hogy berágtam rájuk és azért, amit ő is leírt.... tökéletesen látja a képet! Éveken keresztül szivattak mindenkit a 4 maggal... annyi, hogy már az egekbe emelték az órajeleket, de semmi komolyabb újítás, ugyan azt a 14nm -t reszelgetik már évek óta... (tele biztonsági résekkel)
    Lassan már annyit kell adni egy Intel prociért, mint az nVidiánál a 2080Ti -ért.... :DDD
    Közben úgy ment el mellettük az AMD, hogy csak pislogtak!
    Persze megértem azt is, ha valaki "fanboy" és neki csak a kékek kellenek, meg még mindig náluk van az előny 1 szálon... de aki nem csak játékban gondolkodik és hatékony procit keres, annak egyértelmű, hogy az AMD a jelenlegi legjobb választás.
    Lehet ezzel vitatkozni, csak az olyan lenne, mintha azt próbálnád bemagyarázni valakinek, hogy az ég valójában nem kék, hanem zöld..... :)

    -Anti-

Új hozzászólás Aktív témák