Új hozzászólás Aktív témák

  • Csaszykj

    aktív tag

    Adózni mindenért ez nekem is teccik amúgy nagyon...

    Nyers médiát szlovákból rendelek, pendrive-ot memókarit és apró kütyüket, amit itthon horror összegért árulnak mert rá van ragasztva valamilyen márkanév, és az 5-10-15-ödik besszállítón keresztül jut el hozzánk, inkább E-Bay és távol-kelet powa... :D

    Egy másik számomra LOL dolog:

    Egy helyi üzletben a szlovákból rendelt nyers médiát árulják 300%-os haszonnal, na és azon hol is van a hologramm?
    Azt nem vágom hogy hogy nem vágták még meg őket, mivel ugyanonnan rendelik a nyers cuccot ahonnan én, és általában egyszerre rendelünk, és mindig látom amikor hozza a futár az óriási pakkot, amit oda visz.... ( ki van húzva a furgon végébe, és látom hogy hova viszi :DD )

    Egy kis off:

    A legszebbnek pedig azt tartom, hogy aki dolgozik, esetleg egyéni vállalkozó mint anyám is volt ( minimálbérre volt bejelentve, és 37ezer járulékot fizetett maga után, és hol van még a könyvelő... ; ezért hagyta inkább abba, mivel már fogalma sem volt a turijában... ), arra rák*rnak 600ezer féle fajta adót, és az alja cigó népség a mai helyzetben szerencsés dolgozó közösségből él meg, mivel csinálnak 5-7-10 purgyét, dolgozni meg luxus, de az új szuzukíí az udvaron áll, meg szoc segélyen vannak.... Magyarán mondva az tartja el őket, aki dolgozik... Pláne hogy hónap vége felé mivel már nincs zsé vakaróra, elmennek tyukot meg malacot lopni, meg rabolni, és még ha elvered őket visszajönnek 20ad magukkal és megpróbálnak befenyíteni.... ( Ilyen környéken lakok, szal ezért vagyok ennyire indulatos a témakörben, sry az offért )

Új hozzászólás Aktív témák