Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Dare2Live #6 üzenetére

    Szerintem nem errol beszel es egyebkent en is abszolut egyet ertek vele. Nem erzed kicsit problemasnak, hogy egy pl gtx1060 es 1080TI kozt gyartastechnologiailag konkretan semmi kulonbseg, arban meg 3X annyiba kerul a nagyobb ? Nem azt mondom, hogy legyen minden ingyen, de a szamtech lenyege pont az lenne hogy terjedjen es mindenkinek hozzaferheto legyen. Ehelyett valoban az van amit a srac mond, ha ossze akarok rakni egy gepet ami a kovi 5-6evre le van tudva, perfiferiakkal kb fel millaba jovok ki es ez nem egy gamer gep hanem egy altalanos felhasznalasra szant gep. Nem erzed gaznak, hogy egy kibaszott mobilban 130ezert wqhd OLED van, asztali monitorban meg egy szar wqhd ips dragabban indul ugy, hogy amogott nincs semmi csak maga a panel ? Szerintem ez full nevetseges. Meg eleg sokminden mas is szamtechben. Atlagos BD film 40-50GB, atlagos SSD 50gigara vetitve 6-7ezer forint. 7 ezer forintba kerul TÁROLNI egy filmet. Szerinted ez normalis ? Az a baj, hogy a szamtech hw resze kurvara lemaradt. Gyartunk FHD-4K filmeket mar telefonnal is, de nincs megoldas a normalis tarolasra. Orrba szajba toljak ki a jatekokat, hogy huuu ez milyen grafika stb es ott tartunk, hogy nincs az a VGA ami biztonsaggal visz barmilyen gamet 4K-ban, meg az 1080TI se 3kiloert, de nezz korul milyen monitorok jonnek ki jatekra. 4K 144HZ, mond el mi a faszom ertelme van, ha egyszer nincs hozza vga. Millio +1 ilyet lehetne mondani, csak nincs kedvem estig irni ezt a hszt. Szanalmas, ahol a szamtech ipar tart es egyebkent en nem is ertem, hogy mit akarnak elerni, vagy mi az irany...

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák