Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    Jeee :)

    Lehetne adott esetben játékokon belül is megcsinálni hasonlót, aztán a fórumban meg jól egymásnak ugrani :DDD

    Én keményen odatoltam a történetnek, legalább abban a tudatban, hogy tuti nem az én véleményem lesz a legnagyobb arányú :P

    Ó, ki is lehet fejteni, hát jó.

    Azért, mert ha egy játék tervezése közben kiemelt figyelmet érdemel a történet, akkor valószínűsíthető, hogy az a többi részre is kihatással van (pl. hangulat). Arról nem is beszélve, hogy egy jó, izgalmas történet számomra képes feledtetni a nem túl jó grafikát vagy mondjuk a szar irányítást, visszafelé viszont nem igaz - és olyan esetben sokkal jobban frusztrálnak ezek a hibák.

    Zárszóként emg a lényeg: azért, mert én azért játszom, hogy interaktívan megismerjek egy jó történetet. Ha valaki ismerte anno a Kaland Játék Kockázat könyveket, akkor tudja, miről beszélek.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz edward2 #22 üzenetére

    Miért lenne vicc? Valóban van benne igazság.

    Én pl. leszarom a grafikát, most is előveszem a Deus Ex-et, pedig 10 éves.
    Szerettem az Advent Rising-ot, vagy a régi Final Fantasy-kat is, pedig az irányításuk, hát hm.
    Innovációt már elég régen nem tapasztalok, ami nem annyira a játékfejlesztők hibája, hanem inkább annak, hogy már minden ki lett gondolva, manapság már csak kevergetik a stílusokat, illetve stíluselemeket.

    Az összetettség és a hangulat szerintem kakukktojás, mert ezek több dolog összességéből adódnak.

    De most komolyan, mondj nekem egyetlen játékot, ami a felsorolt kategóriákban szerinted kivétel nélkül megállja a helyét.

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák