Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz FefeeX #22 üzenetére

    Eloszor is nem vagyok a komad.

    Ugyanez ment anno a Starforce kapcsan is, akkor is olyanok hurrogtak tobbsegben akik ha 1000ft lenne egy jatek DRM nelkul se vennek meg, es csak azert szidtak mert "feltek" tole, hogy "jaj hosszu ideig nem tudom letolteni X jatekot ingyen".
    Egy szoval nem mondtam olyat nincsenek akik jogosan kritizaljak, de a Gamepod szavazas aranyaibol kiderul, hogy megint a warezolok vannak tobbsegben, akik jobb hijjan csak szidni tudjak :)

    "pl a Heroes singlehez net kell, és vegyek mobilnetet hogy a notin útközben játszhassak nem? SINGLE PLAYER"

    Erre mar valaszoltam a masik topikban, az Ubisoft elhatarozott valamit amit veghez akar vinni, ha nem tetszik ez akkor nem kell megvenni.

    Az ido donti el jol gondolkodtak-e, az se szamitana, hogy az eddigi torzsvasarloik kozul elvesztenek 10-et, ha jon helyette 12 masik az eddig warezolok taborabol.
    Ha a vedelem miatt csokkenek az eladasok ugyse fogja tovabb alkalmazni az Ubisoft ezt a megoldast, de proba nelkul nincs elorelepesre lehetoseg.

    Mar leirtam parszor de valahogy sokan tovabbra is elsiklanak felette amikor kritizalni kezdik a vedelmet, hogy a Prince of Persia DRM nelkul jott, tehat az Ubisoft megadta a lehetoseget a valtozasra, de a kovetkezo lepesukbol az derult ki, hogy akkoriban is azok sirankoztak tobben a DRM-ek kapcsan akiknek eszuk agaban sincs megvenni semmilyen korulmenyek kozott.

    #23: Azon mar regen tulvannak a kiadok, hogy feltorhetetlen vedelemrol almodozzanak, a cel, hogy sokaig tartson feltorni, minden egyes nappal nonek az eladasok, mert vannak akik nem fognak varni honapokat amig esetleg feltorik.
    (ugye sokan akik warezolnak nem kenyszerbol teszik, hanem mert masra koltik a penzt.)

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák