Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    "[76.1%] Finoman fogalmazva: az egész rendszer egy nagy rakás *****, és csak kellemetlenség a tisztességes játékosok számára."
    Kivancsi lennek ezen szavazok kozul hanyan rendelkeznek eredeti Ubisoft jatekkal amelyik erre a vedelemre epul, mert ugye max. azoknak a felhasznaloknak lenne joga szidni akik eredetiben terveztek hogy megveszik, vagy meg is vettek ;]
    Jobb hijjan ugye akik nagy warez felhasznalok erre fognak szavazni, es latszik az aranybol is ez jol :)

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

  • rocket

    nagyúr

    válasz FefeeX #22 üzenetére

    Eloszor is nem vagyok a komad.

    Ugyanez ment anno a Starforce kapcsan is, akkor is olyanok hurrogtak tobbsegben akik ha 1000ft lenne egy jatek DRM nelkul se vennek meg, es csak azert szidtak mert "feltek" tole, hogy "jaj hosszu ideig nem tudom letolteni X jatekot ingyen".
    Egy szoval nem mondtam olyat nincsenek akik jogosan kritizaljak, de a Gamepod szavazas aranyaibol kiderul, hogy megint a warezolok vannak tobbsegben, akik jobb hijjan csak szidni tudjak :)

    "pl a Heroes singlehez net kell, és vegyek mobilnetet hogy a notin útközben játszhassak nem? SINGLE PLAYER"

    Erre mar valaszoltam a masik topikban, az Ubisoft elhatarozott valamit amit veghez akar vinni, ha nem tetszik ez akkor nem kell megvenni.

    Az ido donti el jol gondolkodtak-e, az se szamitana, hogy az eddigi torzsvasarloik kozul elvesztenek 10-et, ha jon helyette 12 masik az eddig warezolok taborabol.
    Ha a vedelem miatt csokkenek az eladasok ugyse fogja tovabb alkalmazni az Ubisoft ezt a megoldast, de proba nelkul nincs elorelepesre lehetoseg.

    Mar leirtam parszor de valahogy sokan tovabbra is elsiklanak felette amikor kritizalni kezdik a vedelmet, hogy a Prince of Persia DRM nelkul jott, tehat az Ubisoft megadta a lehetoseget a valtozasra, de a kovetkezo lepesukbol az derult ki, hogy akkoriban is azok sirankoztak tobben a DRM-ek kapcsan akiknek eszuk agaban sincs megvenni semmilyen korulmenyek kozott.

    #23: Azon mar regen tulvannak a kiadok, hogy feltorhetetlen vedelemrol almodozzanak, a cel, hogy sokaig tartson feltorni, minden egyes nappal nonek az eladasok, mert vannak akik nem fognak varni honapokat amig esetleg feltorik.
    (ugye sokan akik warezolnak nem kenyszerbol teszik, hanem mert masra koltik a penzt.)

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

  • rocket

    nagyúr

    válasz FefeeX #68 üzenetére

    A PC-s Magyarorszagi szoftvereladasok nem azt cafoljak amit irtam.

    Probald meg ertelmezni amit leritam, ugy egyszerubb lenne, de segitek:

    "de a Gamepod szavazas aranyaibol kiderul, hogy megint a warezolok vannak tobbsegben, akik jobb hijjan csak szidni tudjak"

    Egyebkent is akinek nem inge, ne vegye magara, egy szoval nem irtam te a sotet oldalon levo "tobbseg" resze lennel :)

    "Utópia és PR, szintén statisztikát kérnék ezzel kapcsolatban, mennyire emelte az eladásokat pl a Starforce bevezetése."

    Nem novelte volna akkor nem alkalmaztak volna nagy szamban, es hosszu ideig a kiadok.
    Azert dobtak sokan ezt a vedelmet, mert atestek a lo tuloldalara a keszitoi es mar rootkit lett a vedelembol, mig az Ubisoft eseteben egyelore csak arrol van szo, hogy kell 1 aktiv internet kapcsolat jatszani, nem telepitget rootkitet a felhasznalo gepere.

    "Igen, csináltak egy középszerű játékot (én pl megbántam hogy megvettem), és csodálkoznak, hogy nem lettek milliárdosok..."

    Az, hogy kinek mi a kozepszeru szubjektiv, igy erre igazabol velemenyt nem lehet alapozni.
    Biztos nem milliardosok akartak lenni.
    Nem AC2 szintu eladasokra szamitott az Ubisoft a POP eseteben, es mivel nem egy uj jatek es brand a Prince of Persia, igy meg a marketing erteke is megvolt, megse jott be, ami utan mar nem maradt masik probalkozasi lehetoseg.

    Ha latjak rosszul dontottek, es tobb felhasznalot veszitettek, mint nyertek, akkor ugyse fogjak eroltetni tovabb ezt a fajta vedelmet, addig meg mokuskerek effektus lesz a temabol :)

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

  • rocket

    nagyúr

    válasz Shufny #100 üzenetére

    "TOCA Race Driver 2 esetén a Starforce 3.3 -al sikerült. Volt eredménye, a játékosok nagy része azt sem tudja, hogy létezett (ezzel szemben meg lehet nézni mondjuk a GRID -et)."

    Volt belole demo, tehat most nem lehet indok a "ki se tudta probalni a felhasznalo, igy nem tudta mit vesz meg".
    Egyebkent a TOCA mar bejaratott brand volt mar akkoriban, szoval ketlem, hogy a jatekosok nagy resze azt se tudja, hogy letezett.

    "Az időhúzáshoz csak annyit, hogy egy dolog, hogy az első játékot hónapok alatt törik fel, de onnantól már a többi rutinból menni fog, az eredetihez pedig továbbra is net kell."

    Lehet fejleszteni ezt a fajta vedelemet is.
    Starforce egyik legnagyobb erossege abban rejlett (es rejlik is, csak mar kevesebben hasznaljak), hogy sokszor volt frissitve, es hamar betomtek a reseket a pajszon, amik aztan hamar eljutottak az ujabban megjeleno jatekokra.

    A problema fo forrasa az, hogy a PC warezbol mara mar mainstream lett, eleg egy internet kapcsolat hozza, raadasul ugye altalaban a jatek hivatalos megjelenese elotti napokban jonnek a viragbolti verziok, amik szinten nem a kiadoknak tesznek jot, mert meg esetleg akik terveztek megvenni eredetiben azok is elcsabulnak.

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

  • rocket

    nagyúr

    válasz rdd #104 üzenetére

    Ilyet elvarni realisan nem lehet, mert akkor a tehetosebb orszagokbol sokan innen rendelnenek ami meg szinten nem lenne jo uzlet a kiadoknak, ahoz meg kicsi piac vagyunk, hogy csak Magyar nyelvu jatek megjelenjen (ezzel ugye lehetne jobban lokalizalni a jatekot) a Magyar penztarcahoz szabva.
    Szoval megforditanam amit irtal, es a fizeteseket kellene a jatekok araihoz szabni, az meg nem az Ubisoft es tarsai dolga.
    Raadasul letezik az a mentalitas, hogy nem csak a 10000, de a 1000 is tobb mint a 0.

    Attol fuggetlenul amit irtam volt amikor megprobaltak a jatek arat az itteni penztarcakhoz szabni, pl. a Flatout2 1990ft-ert jelent meg, de nem ez a jellemzo.

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

  • rocket

    nagyúr

    Ugytunik az EA is koveti az Ubisoft "always on" DRM-et, a Command and Conquer 4-ben debutal az uj vedelem.

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák