Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz Wolverine #180 üzenetére

    Hát, pl. van olyan ország, ahol annyi pénzért inkább nem neteznék, lásd pl. írország...Haverom él kint, mesélte, hogy, aranyáron mérik a netet.. + forgalomkorlátos a net..Jó tudom ennek 1 mobilnet is elég ahhoz, hogy csatlakozzon a szerverhez, de akkor is, ez sztem így értelmetlen.. Szal ebből kiindulva, lehet elég sok olyan ember a világban, hogy pl Alienware asztali gépe van.. vagy ilyesmi notija. (tudom az játszon kávézőból, vagy hotspotos helyen.. :D)

    Az utolsó mondatod meg sztem nem feltétlen igaz...Amikor kb. már 1000-1500Ft-ért lehet itthon olyan neted, amivel netezni tudsz, de ettől lehet olyan hardvered, amivel kb pont arra tudod használni az 1000Ft-os netet amire...
    Ha ha az új játékokat 3-4ezer ft-ért odaadnák, akkor igen.. De pl. egy ~10 órás játékidőt adó játékért nehogymár adjak 10ezreket, abszurd...

    Igaz régi, de pl. orange box-ot vettem 576-ban kemény 2000Ft-ért, és kapok vele 5 játékot. Tudom, hogy régi, de akkor is... Az új játékokat adnák azt mondom 5000Ft körül, akár kinti árakon is, garantálom, hogy nagyobb lenne a célpiac.

    Nem vagyok egyáltalán a tiszta szoftverek ellen, félreértés ne essék, itt pihen nekem is jó pár dolog a polcon, csak pofátlanul drágák, átlagosan nézve.. szerintem.. De ez egy örök vita marad ember és ember között. :)

    @ollie: Igen, meg ki is vették belőle a korlátozást (tudtommal)...Mert akkora balhé lett belőle..

    [ Szerkesztve ]

    Véleményem szubjektív...

Új hozzászólás Aktív témák