Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    ilyennel én is találkoztam már... 7:00kor indultam mindig a suliba és szinte soha nem volt olyan, hogy valakinek állnia kellett volna a buszon... egyszer épp többnapos kirándulásra mentünk és fel voltam pakolva 2 táskával... (egy hátizsák meg egy sporttáska) egyik sem volt koszos, leültem a busz közepénél kb és magam mellé tettem mindkét csomagot... amikor meg az egyik utolsó megállónál (ahol még szállt fel max 2-3 ember... onnantól főleg csak lefelé szálltak) jött az ügyeletes nagypofájú öregasszony... körülöttem kb 4-5 szabad hely volt még... dupla is volt közötte... ekkor elkezdett magában magyarázni hasonlóan, hogy milyen pofátlan dolog így elfoglalni a helyet... egészséges flegmasággal lesz@rtam... :)

    mi is kielemeztük, hogy miért pont az iskolás busszal kell nekik is benyomulni a városba? betudtuk direkt konfliktus-keresésnek és ennyi... a 8:00-s buszon kb 10en utaztak átlagban és a fél órával korábbin is... a diákok időre mennek iskolába, ők viszont annyira nincsenek időhöz kötve... na, mindegy... ilyen helyzetben, ha már kezd átmenni személyeskedésbe a dolog, szerintem visszaosztottam volna a népet rendesen... alapvetően nyugodt vagyok, de ha így kötekednek, azt nem szoktam hagyni...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák