Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz Donki Hóte #119 üzenetére

    Milyen fizikai tüneteket okoz pl. a zokni hiánya? Fáj a fejed, ha mezítláb vagy? :D
    Amiket felsoroltál és amiért felsoroltad, az nem igazán kapcsolódik ahhoz, amiről írtam. Ez nem a kényelemről és a "modern életről" szól.
    "ami nélkül lehet élni (csak éppen minek :U )"
    Én kávé nélkül élek, nyilván kóstoltam, de szerintem még az íze is egy rakás szar, így mondjuk számomra nem nagy lemondás. Mégsem érzem magam zombinak ébredés után nélküle, mint az emberek jelentős része, mert fizikailag nem függök tőle az említett csoporttal ellentétben.

    t72killer: Azon ritka alkalmak egyike, amikor egyetértünk, nem kell ezt elrontani. Azért is írtam, hogy legyen ilyen is. A cryptóval kapcsolatban már inkább nem fejtem ki a véleményem több topic-ban. :D Amúgy nem gondolom, hogy a kávé témához annyira kell tanulmány, ahogy írtam, elég hallgatni, figyelni az embereket, olvasni a véleményüket. (olvastam róla, de már nem is tudnék linkelni, olyan rettentő energiát nem szántam rá, mert annyira nem érint)

    Macs_70: És amikor nem ittál kávét, volt máshonnan koffein? Kóla, energiaital, csoki? Bizonyos mértékig ez is emberfüggő is persze, kinek "mennyire fáj".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák