Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz cskamacska #25 üzenetére

    Nézd, nem értünk egyet,de nem akarlak meggyőzni semmiről, csak leírom, hogy én hogy látom és szerintem mi történt .Biztos, hogy hatalmas meló kell ehhez, ezt nem vitatom, de :
    Szerintem a demó, amit bemutattak egy nagyon kezdetleges átültetése volt a grafikának az Unreal motorba, igazából egy alapszintű dolog volt, számomra még véletlenül sem keltette egy AAA kategóriás játék benyomását.Ezt egy valamennyi hozzáértéssel rendelkező egyedülálló egyetemista 2 hét alatt összedobja.
    Ezek az enginék ezt tudják szinte már a legkisebb hozzáértéssel is.Itt egy kis ízelítő ebből:[link]
    Egyértelmű, hogy egy 20 éves játéknál nem jöhet szóba az újratextúrázás a régi motorok miatt,és az is egyértelmű, hogy ha remaket készít valaki, egy ilyen idős játékból, akkor újra kell az egészet ültetni és értelmezni az új enginében a fizikát, a textúrákat satöbbi,de ezt ők is csak moddingnak hívják semmi több az is a kickstarter kampányuk neve.
    Plusz kickstarter előlegben azt jelenti, hogy ez már tiszta haszon, egy meg nem jelent játékból, mert 22 ezer ember és 3 kiadó úgy döntött hogy ad rá pénzt.
    Ez azért több mint 50 dollár / fő, annyiért megkapod first day a mai játékokat. Persze értem én, hogy van aki 2000 dollárt és van aki 5 dollárt adott ( én magam 10 dollárral támogattam őket,de átlagban ennyi jön ki)
    A kiadók által nyújtott pénzről nincs infó, de egyértelműen jelzi,hogy nem lehetett bagatell összeg, hogy a legnagyobb kiadó a tavalyi év végére kérte megjelenést és ezért ők is azt adták meg.
    Ehhez képest még nyáron is az volt, hogy jön a játék, satöbbi. 5 hónappal a megjelenés előtt azért már csak látom, hogy végzek e vele vagy nem, de az meg egyenesen röhej, hogy ilyen orbitális hülyeségekre hivatkozva a kitűzött megjelenési dátum után 2 hónappal bejelentik, hogy 18-24 hónap.- valószínűleg az történt, hogy a 3 kiadó perrel fenyegeti őket és kénytelenek befejezni a munkát akkor is, ha elcseszték a pénzt, vagy pedig bíróság.MI meg úgy sem tehetünk semmit, Kickstarter az erről szól. Ennyi sztori dióhéjban.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák