Új hozzászólás Aktív témák

  • Emericus Max

    tag

    válasz .Szaki. #229 üzenetére

    Egyetértek.
    Mi Mix 3-at használok, amin nincs noccs, se kijelzőbe integrált ujjlenyomat olvasó. Ellenben van fizikai olvasó a hátlapon, meg a Face ID is működik. Próbáltam, nem tudtam átverni.
    Most ezzel nem a telefont vagy a gyártót reklámozom, de ha egy kevésbé neves gyártó olcsóbban le tudja ezt hozni, akkor egy Samsung-nak ez 250k Dezsőért kötelessége lenne. Ja, és a Mix 3-nak is elég jó a kijelzőaránya, meg a kalauz se lyukasztotta Pest felé...
    Szóval az ilyen bakikat nem lehet elbagattelizálni azzal, hogy használd helyette a másik ficsőrt, ami szintén nem működik kijelzővédő üveggel, meg szalonnás kézzel se.
    Ahogy már korábban írtam is, a legjobb biztonság ha nem adod ki a telefont a kezedből senkinek. Gyereknek se kell rajta játszani, kérjen sajátot karácsonyra vagy másszon fára. Szóval igazából biztonság szintjén nem vagyunk sokkal előbbre a PIN kód feltalálása óta. Sőt azóta minden adatunkat fellőttük a felhőbe :W
    Szóval kinek kell a telefonod, úgyis megosztod róla az össze adatot Big Brother-rel.

Új hozzászólás Aktív témák