Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70339072

    törölt tag

    válasz Vakegérke #16435 üzenetére

    Ahoz képest hogy szlovák, egész jól vágja a magyart a gabcsi. Még én is hibásan irkálok folyton pedig én pösti vagyok. sztem rendes gyerek sok hiba maradt vona felderítetlen a "közös brutálunkban" ha ő nincs.
    :K

    Az élet igazi iróniája sokkal elképesztőbb néha mint bármilyen kitalált mese.
    Pl teneager koromban lejátrunk a haverokkal cigizni egy parkba, és volt egy dankóros srác aki mindig oda jött hozzánk haverkodni. Nos mi folyton rávettük hogy hülyeségeket csináljon, pl menjen négykézláb mint a kutya, és csináljon a fáknál úgy mint a kutyák mikor hugyoznak és ő csinálta is, mi meg órákig csak röhögtünk.

    Egyszer egy ilyen röhögés alatt megjelent egy arc, és annyit mondott csak kérdezzük a dan kóros havert valami történelemmel kapcsokatos kérdésről.

    Nos ez jó móka lesz gondoltuk és elkezdtük a mi kettes szintű tudásunk szerint kérdezgetni, és olyan előadásokat kaptunk válasznak hogy el lehetett volna sűllyedni a szégyentől mert ez a beteg srác úgy vágta a törit mint a szél, sőt sztem még a történelem tanár is csak lesett volna olyan dolgokat is mondott és mikor elkeztünk utánna járni hát bizony az mind igaz volt.

    Megdöbbentő hogy néha semmi sem az, aminek az látszik....

    mai fejjel szégyelem csak mit műveltünk a sráccal, miközben mi meg tanulhattunk (volna) tőle rendesen.

Új hozzászólás Aktív témák