Új hozzászólás Aktív témák

  • Cr00py

    senior tag

    válasz Pepe78 #20344 üzenetére

    Üdv. TMP oldalon beregisztrálsz. letöltöd a tmp klienst. belépsz. ( @-ot nem fogsz tudni írni belépésnél .. ez valami régi hiba. Kimásolod valahonnan, majd ctrl+v . Elmented a bejelentkezési adatokat, és nem kell többet beírni.

    2 óra offline játékidő kell.. gondolom ez megvan már rég. :D

    A dokumentumok mappába a játék mentéseidnél fog létrehozni egy ets2mp mappát ( ha ats-t is akarod, akkor atsmp -t is )

    Gép újratelepítés esetén célszerű lementeni ezeket is. Játék újratelepítésnél nem kellene, de én a biztonság kedvéért azért kimentem arra a kis időre.. bár elvileg nem törlődik..de ugye biztos ami biztos.

    Multiban nem ajánlott ugyanazt a profilt használni, amit sp-ben. ( elképzelhető, hogy akadások, fagyások.. esetleg corrupt lehet a save file.. inkább hozz létre egy újat, amit csak mp-ben használsz.

    Multiban nincsenek "munkások".. avagy nem ajánlott, mert ez is fagyáshoz vezethet.. Elméletben működik, ha sp-ben felveszel embert..de nekem már 3x szétvágta a mentésem.. persze van akinek megy gond nélkül.

    Lassabban telik az idő mp-ben, így pénzt is gyorsabban lehet szerezni.

    Modok nincsenek engedélyezve mp-ben.. csak pár apróbb..de nem érdemes vele szenvedni szvsz.

    Ezt olvasd át midenképp mielőtt játszanál.

    Ha valahol elakadnál, privátban is zaklathatsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák