Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    Újabb élménybeszámoló.Kenworth K200-as fps gyilkos be.TSM területen,6 Jazzy féle mod (meg 20 más egyébb,tehát szintén fps barát környezet :DDD ) és emelt forgalom mellett a városban max az élesebb kanyarokban van lag (a 290x itt már szaggatott). Levettem mindent a régi beállításaimra,hogy legyen alapom összehasonlítani a régi gépemet ezzel,így maradt a fullon/ultrán minden,kivéve a tükör minőség/távolság és a fű közepesen,200%.
    Bari városába egy + belső tükörrel,nappal,jó időben 78-80 fps,nagy ritkán megy 60 közelébe(mindez 980ti 1480/1850).Itt a 290x már nagyon erőlködött nem tudta tartani a fix 60-at sem(Mindezt 1170/1625 390x bios-al,fix órajelen). Hozzáteszem a vsync-re most is rá vagyok szorulva,mert anélkül mikrolagos a játék,bár nem olyan szinten mint az AMD karinál.
    Ez a játék soha nem lesz lag mentes,de érezhetően jobb a mostanival.Ami érdekes,hogy az NV-karival szebbek a színeim,legalább is a Brutál jobban adja így.

    mdani01 : Az a map kb csúcskonfigon menne,abból is a vga-t eszi meg.Az előző gépem a (fent említett vga ami 390x szint felett muzsikált és egy 3570k@4.5ghz-n, fhd-ban úgy lagolt,hogy 15 prc után megőrültem tőle.Ha butítani akarsz akkr ne használj belső tükröt,tükör teljes butítása,árnyék textúra le,fű sűrűség le.Rendelés 100%.Szinte minden külsős mod plusz teher a gépnek és esik az fps,olykor drasztikusan.Ez alól kivétel a Brutál,ami még segít is a dolgon (magyar map-al nem megy).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák