Új hozzászólás Aktív témák

  • #70339072

    törölt tag

    válasz #10234880 #14326 üzenetére

    Ha oda vetődsz az első között találkozol azzal a véleményükkel, ami önmagáért is beszél:
    - "ne használd a Brutált !"
    lehet ezt is protezsálni kéne minden fele hátha sokan a javaslatukra majd nem használják :))
    egyébként köszönettel is kéne hogy tartozzam feléjük, mert ha az első alkalommal másfél éve nem úgy beszélnek velem mint mostanság is mint akit a seggükből rángattak ki, a Brutál mint olyan el sem készül.

    amúgy az első banolásom környékén a tökösségemet megmutatva bemutatkoztam nekik a rendes nevemen is, és vártam meri e vállalni akármelyik a valós sajátját, de nincs ezek között egy tökös gyerek sem, csak papírkutyák akik a nickjeik mögé bujva majmoznak le akárkit aki arra téved és az asztalra csap.

    gyáva szar népség.

    még régebben gondolkoztam is rajta mert shumikánk el szólta magát merre is szoktak "ezek" a hétvégén gyülekezni, iszogatni, hogy páran lemegyünk baseball ütökkel innen fentről "Pestről" és meglássuk van e közöttük igazi vidéki tökös gyerek, de aztán inkább a brutálba öltem az energiát, mert a végén még mehetek a sittre pár beszari hülye gyerek miatt akiket szépen felpofozok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák