Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz - = Zk = - #13 üzenetére

    becherovkát ittam régen párszor... vettem 1 üveggel államvizsga után az ünnepléshez... "folyékony mézeskalács" :)) de kicsit meg is untam, mert túl édes már nekem... ennek ellenére jó kis nedű... nekem a közvetlen főnököm jövő héten szabin van, de várom már, h visszajöjjön, mert tisztáznom kell magam nála... "kedves" munkatársak áskálódtak ellenem a hátam mögött, mikor épp szabin voltam... a rendszerünk meg szerencsére logol minden tranzakciót és majd visszanyal a fagyi, amikor kiderül, hogy 3an fele annyit se dolgoznak, mint én... :B azt adták be a főnöknek, hogy semmit sem csinálok munkaidőben... szerintem a válság miatt féltik az állásukat és én vagyok a legfrissebb munkaerő a 2.5évemmel... nem félek, mert a cégünk gazdasági igazgatójával meg jóban vagyok és ő látja, hogy kib***ott sokat dolgozok... ő meg 2-3 szinttel feljebb van azért... egyébként kicsit idegölő azért a helyzet...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák