Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joco_77

    aktív tag

    válasz sto1911 #2609 üzenetére

    Ezt a 313M -t már tegnap szerencsétlenkedtem bele. Végigcsináltam mind a 12(13?) küldetést, tehát megvolt a Wizard mód is(ha lehet annak nevezni). Azért írom ezt, hogy ennek ellenére se lesz a kedvenc táblám abból a packból. A másik 2 sokkal inkább összerakott flipper(a doom főleg, de a fallout is jó).
    Ilyen baromkodások, hogy elindítom a sárkányölést és azt javasolja, hogy vegyek íjat a kezembe(vagy mágusspellt amihez persze kevés a tulajdonságom orc harcosként). Szerzek egy íjat , berakom az inventoryba kb 10 menüpontból(már ezis érted...rpg játékban oké, de flipperben inventoryban mászkáljak, öltöztetgessem a karaktert? Epic Questben is volt ilyen, de oda passzolt mert 1 klikkes megoldás volt(lecseréled a cuccot vagy nem). De itt...). Ja és kezébe rakom a Bow-t és nem tudok támadni mert nincs hozzá nyílvessző...:) Egy flipperben...visszarakhattam a War Axet... ezenkívül a shotok, rámpák is...olyan faékegyszerű a cucc...
    El lehet vele valamennyire lenni, jobb mint egy retró marvel tábla(a rosszabbak közül) de eléggé alsóközépkategóriás cucc.
    Majd megpróbálok javítani ezen az eredményen, hogy TOP10 ben ott legyünk hátha sikerül, de ha az esetleg megvan akkor félrerakom jóidőre(meg egyébkéntis).
    Nem tudom, de nem igazán jön be...az tetszik, hogy INN ben attól függően meddig alszol változik a napszak(ezáltal a tábla fényei is).

Új hozzászólás Aktív témák