Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz sto1911 #3358 üzenetére

    Hogy egészen őszinte legyek, én tegnap azzal kezdtem, hogy néztem egy videót CP-ről, aztán meg játszottam egyet.
    Azt hiszem, EZT a videót néztem, de pl nekem a Buckle (vagymifene) csávóval kezd az FX3, itt meg nem értem pontosan, de másik fickó az első.
    Szóval, nem volt tiszta nekem már akkor sem, mikor játszottam, de egyelőre túlléptem rajta, és csak simán lődöztem.

    Mellesleg, a Theatre-t sem ismerem, úgyhogy bármit, amit mondok, nem több puszta fejtegetőzésnél, és elsőre elfogadom, ha valaki cáfolja.

    szerk: Ja, igen. A CP videóban, mintha az lett volna, hogy 3 csávó után kellett nyomnia egy olyan meccset, ahol le kell győzni mind a 3-at, egy élettel. De lehet, hogy a 4. után. Franc se tudja már. Nem akarok keverni :D
    De nekem már a 3. csávó is nehézségekbe ütközött, mivel olyan gyorsan vette le az életemet, hogy gyakorlatilag esélyem sem volt, akárhányadik fickó is volt az.

    Az uccsó videóra meg LOL :DDD Nekem is volt, hogy meccs alatt kivágta valamerre, de mondjuk ennyire durván még nem :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák