Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ringman

    nagyúr

    válasz bambano #115 üzenetére

    Meg másik ezer, ahol autocad, archicad, catia meg hasonló cuccok kellenek.

    ez szerintem min fél nagyságrenddel alulbecsült szám, de a lényegen összességében nem változtat.

    egyébként meg linuxra is van pl draftsight - pénzbe sem kerül - csak aktiválni kell, sok embernek/cégnek ez is elég lenne.

  • King Unique

    titán

    válasz bambano #115 üzenetére

    Azért az gondolom megvan, hogy ebben a gondolatmenettel továbbra sem sem lehet a lényeget bizonyítani, alátámasztani?
    Egyrészt csak, egy egyébként elavult (2013 dec) adatot linkeltél be, ami még más szerint sem feltétlenül pontosan közli a teljes mezőnyt. Másrészt folyamatosan kb. azt hajtogatod, hogy "hánynak lehet szüksége | pont elég az, amit egy mezei linux ad. tehát ez a többség.". Többség? A gyakorlatban a nagy többség használja is ténylegesen? Hát az a nagy bukta, hogy NEM... innentől pedig totál nem helytállóak az ilyen kijelentések.

    Mintha elkezdenénk olyan képtelen okosságokat sorolgatni, hogy MO-n nem ~tízmillió magyar él, hanem csak 1 millió és többi földönkívüli. Az államfő pedig X... és nem Euró lesz majd egyszer bevezetve, hanem már jövőre a galaktikus dollár. Ha elég sokx mantrázzuk és leírjuk, talán majd 2125-re teljesül is, vagy lehet hogy már holnap. De az is lehet, hogy nem... :N

    (#116) Ringman: az elég lenne és ténylegesen elég is = használja között azért elég nagy különbségek vannak.
    Ha már Draftsight, az pl. egy jó alternatíva, ha nem kellenek spec. fícsörök. De én eddig, amelyik cégnél láttam, ott mindig Windows volt alatta, mert más műszaki szoftverek általában megkövetelték. Amúgy meg inkább ACAD és társai a jellemző, 3D-re is megvan az Inventoron kívül az egyéb, szintén főleg Winre (esetleg OS X-re) írt mezőny.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák