Új hozzászólás Aktív témák

  • skylinelaca

    senior tag

    Mi is a 300ft-os Gamepass alatt próbáltuk... hát, nagyon sajnálom ,hogy ennyire nem sikerült kihozni valamit egy ekkora potenciált rejtő játékból. Az always on PVP bármennyire hihetetlen (én magam semmilyen játékban nem szeretem a PVP-t) de még fel is dobja a játékot, másképp nagyon nagyon unalmas lenne. Ha te nem is támadsz másokra, de ha téged támadnak és védekezel az izgalmas tud lenni.
    De valóban hamar megunható, csak társasági játéknak ajánlom de úgy sem mindenkinek, eléggé monoton. Szokott hozzá jönni elég gyakran ilyen 5-10 gb-os update de , hogy őszinte legyen látható tartalom (ami tizen gigákat indokolna) nem tűnik fel egy átlag játékosnak. Csak cosmeticre lehet költeni a megszerzett aranyat, ami nem is lenne baj, de rohadtul drágák az egyes elemet. Ezt a játékot nem az öli meg szerintem , hogy későn jön steamre , hanem hogy ennyire "nincs" benne tartalom. A gamepass szerintem még segített is a játék elterjedésében. Ha lejár a Gamepassom, simán elengedem, nem fog hiányozni. A steam miatt talán elkezdődik az olcsósítása ésbiztos lesz azaz ár amire már azt mondom, hogy ennyiért kerüljön a steam könyvtáramba :)

    Üdv: Laca

Új hozzászólás Aktív témák