Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Hugo85 #44 üzenetére

    Ha körberakod fotonnal a bázisod protossnál, és beteszel még 4 carriert a közepébe, azt egységlimiten belül szinte lehetetlen leverni... Persze, nem ilyen egyszerű a dolog, de mégis, sokkal könnyebb ott szinte tökéletes védelmet csinálni...

    TA: szerintem érdemesebb lenne ezt nem itt megvitatni :) Csináltam még anno a játéknak topicot, de sajna senki nem talált oda... Perdi ezekről szívesen beszélgetnék, tapasztalat az van... :) Mikor 10 fúziós erőművet kell eltenned, és törekszel nem óriási bázist építeni, akkor már sanszos, hogy sokmindent magával visz a robbanás... De mondom, persze, az atomos repcsiig nagyon jól ment a defenzív taktika (ja meg volt atomos teherautó is, radar jammerrel, az is nagyot üt :) ), minden haver utálta hogy körbeépítettem magam 3 vastagságú fallal (mivel míg azt lebontja már majdnem tuti hogy észreveszem :) ) Bertát meg nem a bázisodba kell építeni, hanem az ellenséghez közel, lehetőleg többet, több dombra... Volt, hogy 3ból kettőt meg is talált építés közben... (ezt én is úgy lestem el, erre addig nem is gondoltam, mire lett volna elég seregem leszedni (jól bevédte) már a fő cuccaim mind leépítették)

    Ja igen, commandert bereptetni az ellenfélhez sem rossz megoldás, DGun a másik commanderjére lehetőleg a bázisa közepén, azt szevasz :)

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz Hugo85 #44 üzenetére

    A bebetonozás nem azt jelenti hogy nincs fal, hanem hogy szart se ér. Nincs olyan hogy kiraksz 30 lövegtornyot és ott már aztán senki át nem jön. Dehogynem, csak repülővel, vagy big berthával. Vagy 100 másikkal.

    A Bertha ostromágyú, oda kell rakni ahol van mit pusztítani - bázis mellé. Nem kötelező a másik végéből lőni, ha lehet közelebbről is. Egyébként meg pont arra jó ha teletömöd a bázisodat full védelemmel, és hagyományos csapatokkal necces a támadás, akkor ez majd jól leaprítja. 1-1 ellenséges egységre felesleges, tömegbe viszont mindegy hova talál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák