Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pussca

    csendes tag

    Jajj már megint egy "okos" hír. Nincs LAN :O OMG
    Érdekes, azoknak fáj a legjobban, akiknek eszükbe se jut megvenni a játékot, de követelöznek elöre, hogy "mé nincs LAN". Tökéletesen egyetértek a Blizzarddal. Csak így lehet biztosítani a szinvonalat és a profitot. Mindkettö garantált, ha a Blizzardról van szó. Pont ezt szeretem bennük. Lan party? Akik akarnak, azok ezután is tudják majd KÖZÖSEN TOLNI együtt egy szobában, csak éppen a Battle.net-en keresztül. Mi ezzel a probléma?
    A Battle.net-nek qrvára nem kell nagy sávszél. 1Mbit-es uploaddal már lazán eljátszik 5-6 ember egyszerre. Ahol meg igazán nagy partit akarnak rendezni, ott meg a sávszéllel sem lesz gond.

    Az úthenger alatt fekvő ember mosolya sohasem őszinte.

  • Pussca

    csendes tag

    válasz FefeeX #35 üzenetére

    "3. nincs mindenkinek internetkapcsolata ott, ahol épp játszani szeretne, mondjuk egy baráti társaság kimegy egy hétvégi házba, és nyomnának az idő negyedében lanpartit."

    Tedd hozzá, hogy nincs mindenkinek legális szoftvere és jáccani akar, söt továbbmegyek. Nincs mindenkinek számítógépe sem. Ezeket is a Blizzard-nak kellene biztosítania? :W :W

    Az úthenger alatt fekvő ember mosolya sohasem őszinte.

  • Pussca

    csendes tag

    válasz FefeeX #40 üzenetére

    Kifejtenéd bövebben, ha már ennyire okosnak tartod magad?

    Az úthenger alatt fekvő ember mosolya sohasem őszinte.

  • Pussca

    csendes tag

    válasz Muton #44 üzenetére

    Gondolkozz :

    Annak melyik részét nem érted , hogy a Blizz nem igazán akar asszisztálni a tört játékokhoz! A LAN support beszüntetése pont ezt mutatja és pont azoknak fáj a legjobban, akik eddig sem vették meg a játékot. Egyébként meg hol van az leírva, hogy KÖTELEZÖ LAN-t tartalmazni egy játéknak? Ne vedd meg és nem lesz vele gondod. Jah, mindig elfelejtem, hogy eddig se vetted meg valszeg.......

    Az úthenger alatt fekvő ember mosolya sohasem őszinte.

  • Pussca

    csendes tag

    válasz Isee #56 üzenetére

    "1 szobában 1 féle internet---->1 ip "
    Érdekes, én meg tudom oldani simán, hogy azt az ominózus IP-t több felé osszam!
    Akár 254 gépre is :Y Az 1user = 1 account meg teljesen rendben van.

    Feefex te meg menj inkább tüntetni, jobban jársz. Az IQ szintröl meg inkább ne vitatkozzunk. Még szerencse, hogy a Blizz még véletlenül sem akarja az olyanok seggét nyalni, mint te. Rég nem lenne több millió rajongója a cég játékainak. Bár meglehet, hogy a több millió közé böven belefér a te überfasza gondolkodásmódod, meg az én "Blizz-védö" véleményem is. Ha nem így gondolod akkor menj masírozni a gárdával és rendkívül jól fogod érezni magad a veled egy szinten levö emberekkel. Písz. :R

    Az úthenger alatt fekvő ember mosolya sohasem őszinte.

  • Pussca

    csendes tag

    válasz FefeeX #188 üzenetére

    Én megértem a LAN-ért panaszkodókat, viszont azt már nem, ahol kijelentik, hogy a jogvédelemnek nincs jogosultsága. A jogvédelem alapjában szükséges, viszont ahogy jelenleg pl az Artijus kis hazánkban alkalmazza, na az már undorító. Azt áruljátok már el, hogy hogyan képzelitek el a "szabad" világot? Ahogy a Linux-osok? Sajnos ott az élö példa, hogy az is csak egy KIS rétegnek szól és nagyközönséget nem tud megfelelöen kiszolgálni. Nem mellesleg, a céges környezet ott is keményen fizetös.
    A LAN probléma is egy jól behatárolható (szerintem a warezoló) rétegnek szól. Küzdeni KELL ellene, mert különben ki fog neked sok ezer órán keresztül neked játékot fejleszteni? Minöségi játékról beszélünk. Ingyen nem dógzik senki se. Te sem, én sem. Márpedig kis hazánkban nagyon sokan természetesnek veszik, hogy bizonyos dolgok (szerintük) ingyen vannak és járnak mindenkinek. Visszatérve a problémádhoz :
    Márpedig ha nincs is abban a faluban net, az marhára nem a Blizz hibája. Netán a Blizz adjon a játékhoz egy megfelelö gépet is csak, hogy a user tudjon jáccani, mert a jelenlegi konfigja nem tudja a játékot futtatni? Na nee. Nyilván a LAN nagy sláger volt és még ma is biztos az (én is toltam nagyon soxor), de aki játszott már MMO-t az tudja, hogy ugyanúgy lehet 1IP-röl akár több accountot is üzemelni, ott csak a sávszél a határ. Szal nem lehet az kifogás, hogy neten nem ugyanaz a feeling. Azt meg ne várd el semelyik szoftvergyártótól, hogy a te internet kapcsolatodat fejlessze. Nem az ö dolga. Venni fogják az új SC2-t, mint a cukrot, méghozzá MILLIÓS példányszámban. Asszem ebben a témában még 200e aláírásos petíció is kevés lenne, hogy érdemben felfigyeljenek rá. Én lehet, hogy kiadnék LAN EDITIONT a Blizz helyében a játékból, mittudomén max 16 játékos verziót és 6-8 szoros áron, mint a sima, bár akkor meg az lenne sokak baja, hogy "mi csak 4en vagyunk és túl sokba kerül........." :W

    Az úthenger alatt fekvő ember mosolya sohasem őszinte.

  • Pussca

    csendes tag

    válasz FefeeX #197 üzenetére

    "És nincs igazad abban, hogy mindenkinek lennie kell netjének ahhoz hogy játszhasson. Mert ez nem így működik. "

    Persze, hogy nem. De neked sincs igazad abban, hogy ahhoz, hogy multizhass mindenképpen LAN-ra van szükséged. Félreértés ne essék, én nem a Blizz profitját védem. Anélkül is megvan nekik, de éppen azért mert minöségi játékot csinálnak. Anno én is "lopott" SC-n toltam, de csak azért mert tanuló voltam (bár ez nem mentség) és nem igazán tellett rá. Azóta változott a helyzet és igyekszem mindent megvenni. Van is gagyi XP Home-om, mert csak arra tellett, mig mindenkinek az otthoni ismerösök között XP Pro van (törve). Lehet, hogy én vagyok a hülye, bár amelyik országban élek éppen ez a normális. Nem lopunk, nem csalunk, mert az nem lehet megoldás. Vissza a LAN-hoz. Sztem is jó a LAN, de mint azt elöttem is írták páran, teljesen érthetö a döntés. Az amit meg te írsz és amiröl beszélsz (...ha a haverokkal akarok egy olyan helyen játszani ahol nincs net....) az pont abba az irányba visz, amerre a Blizz nem akar menni. De télleg felesleges erröl vitatkozni még, bármi megtörténhet.....még béta sincs, szal
    Písz :R

    Az úthenger alatt fekvő ember mosolya sohasem őszinte.

Új hozzászólás Aktív témák