Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ilsyde

    őstag

    Valamiféle minijáték nagyon hiányzott belole (WoL-ban volt a The Lost Viking), egyébként tetszett a sok átvezeto video és az igényesen megoldott installation pályák (amiken nem lehet építkezni). Utóbbiakat nagyon utáltam az eredeti Starcraftban mert vagy be kellett tanulni hogy hol milyen ellenfelek vannak, vagy egy csomó ideig várni kellett míg felgyógyult a sereg némelyik nagyobb osszeutkozés után.

    Torténettol még ennyit sem vártam el de nem volt rossz bár voltak benne butaságok. Foleg az evolúciós kuldetések zavartak ahol hirtelen a galaxis másik végében kellett "kipróbálni" az új egységeket (nulla kohézió), mintha fogyatékos lenne a játékos vagy nem tudom...
    Ez az Ámor vagy Amon ( :D) meg csak úgy bele lett csapva az egyik dialógusba, elsore észre sem vettem hogy szóba kerult aztán nem értettem hogy most ki is ez az alakváltó stb.
    Orosz fazon helyett jobb lett volna ha visszakapjuk Durant a Brood Warból :D

    Egyébként meg túl konnyu volt az egész, Brutal fokozaton gond nélkul végiggyalultam az egészet pedig a WoL megjelenése óta nem játszottam. Szerencsére pár Mastery achievement elég tahó úgyhogy azokkal el lehet utni az idot.

Új hozzászólás Aktív témák