Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz velizare #59 üzenetére

    felreertettel...szamomra nem a grafika miatt csalodas (bar az is gagyi)....maig az egyik legszebb emlekem ha jatekrol van szo a wizard of wor...nekem az a csalodas amit a star wars vilagaval csinaltak....milyen abszurd mar az egesz, hogy egy fejvadasz, meg egy jedi kint a mezon (wow vilaganak dombjain), egymast kaszabolja idetlenebbnel-idetlenebb villogo effektekkel, ugrabugralva, raketakat lovoldozve...mondtam korabban, hogy olyan mintha jar-jar kuzdene jabbaval...a grafika csak masodlagos...de nem nagyon tudsz meggyozni, hogy ennyire kepesek 2012-ben (mikor mar evekkel korabban is lattam hasonlot...es aztoa azert minden sebessege tobbszorose lett...)

    ehhez ugyan tenyleg nem ertek, de egy mmo miert ne lehetne fps? ...ugyanez a vilag, lentebb viszed a kamera nezetet (nem latod magadat hatulrol, helyette beraksz egy kezet egy kardal)...miutan szukul a belathato ter, meg nem is kell annyit szamolni a vasnak. szabad lennel mint az oblivionban...es megis fps lenne, egy mmo fps (marha letezik ilyen)...tehat ezt nem ertem miert lenne nagyobb feladat...persze a sok tizeneves nem latna, ahogy a tatuin-lezermilikrolidian pancelja, hogy csillog rajta :)

    most a vampire vilagaval csinalnak hasonlot (igencsak szeretem a temat, mar jo ideje (avatarom is erre utal)....meg a Vtes-nek koszonhetoen), a penge cimu filmet meg csak-csak ertekeltem...de kb olyan ez a jatek, mint amit az alkonyat cimu film csinalt a vampire vilagaval....napfenyen csillogo vampir :O :O ....es ez most a "divat"

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák