Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Hát ja, de még jobb lenne havidíj nélkül. :(((
    Elég legyen egyszer megvenni, így is elég sok az a 12K, amit egy AAA-s játékért manapság elkérnek. De hogy mellette még a havidíjat is fizessem... ugyan már.

    A K.O.T.O.R.-t sem játszottam volna olyan sokáig, ha havidíjas lett volna, nem Single-player RPG.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Wolverine #3 üzenetére

    Akkor még van remény rá, hogy észbe kapjanak. :D

    Amennyiben havidíjmentes lesz, és ugyanúgy kell megvenni, mint akármelyik játékot, akkor tuti beruházok rá. De ha nem... :)

    ...akkor maximum kipróbálom a Free Trial-t. :DDD

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Wolverine #5 üzenetére

    Megértem. Nem ez a gond.
    (Mondjuk a RoM 100% free, ha én 12K-ért megveszem a játékot - és még pár ezren -, akkor már lesz bevételük, úgyhogy... :U )

    De ha valaki Netherdrake-et akar (hogy WoW-os hasonlattal éljek), az farmoljon csak nyugodtan holta napjáig havonta tejelve, de én megvagyok a jó öreg 60%-os mountommal is, amit a játékban pénzért megveszek, és elég a küldik teljesítéséhez. :K Az extra cuccok nem baj, ha Item Mall-osak, ha valaki olyat akar, akkor majd ő megveszi. Én csak játszani akarok, és esetleg ha később odajutok - vagy ha kiderül, hogy az IM-es cuccok nélkül lehetetlen a komolyabb játék -, akkor döntöm el, hogy mit akarok. De addig is, amíg odáig elérek, az nem pár óra lesz, és akkor már azt mondom, hogy megérte az a 12K. De hogy 12K-t kifizetsz, játszol egy hónapig, utána megint fizessél, köszi szépen, ennyit egy játék sem ér. (WoW-hoz egyszer vettem GC-t, és 4 hónapig játszottam vele - hála a Free Trial-oknak -, de többre nem futotta. Beleöltem 20K-t az accba - maga a játék, GC plusz a postaköltség -, és ebből 4 hónapig játszottam, azaz egy hónapért fizettem 5K-t. Szerintem nem érte meg. Ezért is hagytam abba.)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Szirti #10 üzenetére

    Igazad van, a WoW még a jó pár generációval korábbi gépemen is ment volna rendesen, és ha annyira bele lettem volna bolondulva, akkor biztosan inkább azt fizettem volna elő, mint a gépet fejlesszem.

    De hát sajnos annyira nem kötnek le az MMO-k. Ha pedig nagyon rám jön az MMO-láz (mostanában nem nagyon, az Overlord II-vel tolom, utána majd a Dragon Age: Origins lesz a következő játék, ami érdekel - és a Bioshock 2 is, ha kijön), akkor ott van a RoM, azzal is el lehet szórakozni egy-két óra hosszat, ha éppen úgy van.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Wolverine #12 üzenetére

    Ja, ebből a szempontból kétségtelenül igazad van. De a BioWare nem Blizzard, ahogy a K.O.T.O.R.-nak sem szabadna WoW-nak lennie. Ha bele akarnak fogni valami újba, lelkük rajta, de ehhez ne egy olyan játékot tegyenek tönkre, aminek az előző részében kialakult egy fajta játékstílus.

    Ez olyan, mintha a DOOM-ból RTS-t akarnának csinálni, kíváncsi vagyok, mennyien küldenék el JC-t melegebb éghajlatra, ha a DOOM 4-ben körökre osztva kellene hentelnünk a démonokat. :U

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Xirtam #13 üzenetére

    Szerintem azért nem lehetsz induláskor Jedi vagy Sith, mivel ezek elég tápos karakterek. Képzeld el milyen lenne, ha egy frissen kikelt palánta megvenné a WoW-ot, és egyből 80-as Death Knight-al indult volna, amikor még ki sem jött a WotLK.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Xirtam #17 üzenetére

    Szerintem majdnem hasonló lesz, mint ahogy mondod. Egyfajta Prestige Class, amivé fejlődhetsz, ha a megfelelő skilljeidet és tulajdonságaidat kifejleszted. Tehát kezdesz egyszerű karakterként, választasz skilleket - a lézerkard helyett gondolom először lesz Vibroblade vagy valami hasonló, hogy fejleszd a kardforgató skilljeidet -, és ezeket fejleszted. Utána ha megfelelsz a követelményeknek, felveheted valamelyik mesternél a Class-t, és kitanulhatod, fejlesztheted - gondolom lesznek tulajdonságok, amiket csak lézerkarddal lehet majd használni, így előbb azokat is fel kell húznod, mielőtt nekimész egy képzett Jedi-nek/Sith-nek.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Wolverine #18 üzenetére

    Félreérted, én bízom a BioWare-ben, hiszen nem volt még nekik sem rossz játékuk. Biztosan jó játék lesz ez is,nem azzal van a gond.

    A gond azzal van, hogy miért PONT a K.O.T.O.R. legjobban várt 3. részéből csináltak MMO-t, amikor nyugodtan csinálhattak volna egy új projectet is. A Dragon Age: Origins-hez egy komplett Fantasy világot találtak ki, ami egy szinten van az SW univerzumával - komplexitásban értem -, tehát ne mondják nekem azt, hogy nem tudtak újat kitalálni? :((

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Wolverine #22 üzenetére

    Oké, csinálják. Ha nekik MMO kell, hát tessék.

    Akkor inkább maradok a Dragon Age-nél. Ha már megveszek egy játékot, legalább ne kelljen néznem az órát, hogy mikor jár le az accom? És nem idegeskedek akkor sem, ha egy patch miatt napokig nem jutok online - persze az accom telik közben.

    Összegezve: Én nem fogok havidíjat fizetni, mert nem éri meg nekem. Ha lesz belőle boltban megvásárolható teljes verzió, amit megveszel és utána játszhatsz vele - pl. Guild Wars, ami csak azért nem tetszik, mert masszívan PvP, amiben láma vagyok -, akkor megveszem. Ha nem, akkor számomra itt egy álom vége.

    R.I.P. K.O.T.O.R.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Xirtam #25 üzenetére

    Azzal a havi 2-3K-val csak az a baj, hogy mellette sok egyéb más is van. Ne tévesszen meg a gépem, én ezt részletre vettem, két éven keresztül fogom fizetni havonta, ami mellett még ott a rezsi, kaja, miegymás. Igen, dolgozó ember vagyok, de ne gondolj olyasvalakire, aki reggel bemegy az irodába, végigül-mászkál-telefonál 8 órát és 3-400K-t keres. :((( Kőkemény fizikai melót végzek, és néha még a 100K-t sem kapom ki - pláne most a hülye adóemelésük, kafetéria-kajajegy-megadóztatásuk miatt - hogy roh@djanak meg. :W

    Inkább úgy fogalmazzál, hogy mindenkinek az b@ssza el az életét, akit éppen odafent megválasztanak maguk között.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák