Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szirti

    tag

    válasz Vistaboy #8 üzenetére

    Ez szerintem abszolút hozzáállás kérdése, mert mint minden hobby anyagi vonzattal jár. Van aki eljár szórakozni, elkölti autóra, számítógépre, amire akarja. Amennyiből te hardwaret vettél abból egy régebbi gépen elwowozhattál volna 5 évig. (Már amennyiben megfogott volna annyira a wow). Én sem vagyok híve a havidíjas játékoknak, de tuti kipróbálom, ha megtetszik lehet hogy egy ideig játszom majd vele a havidíj ellenére is.

    "Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

  • Wolverine

    félisten

    válasz Vistaboy #8 üzenetére

    Nem az; diamondot és extrákat kemény pénzért lehet venni.

    Ha megveszed a dobozos játékot, az egyszeri bevétel; a szerverek fenntartása, a sávszél, a patcheken dolgozó fejlesztők, a GM-ek viszont folyamatos költséget jelentenek. Persze lehet ezeken spórolni - de a bugok miatt elégedetlen user elmegy; a laggos szerver miatt elégedetlen user elmegy; a karbantartás hiánya miatt összeomló szervereken bepöccenő user elmegy. (ez olyan, mint a tv-nézés, vagy a nethasználat: kezdetnek megveszed a tv-t/számítógépet, és utána fizeted a havidíjat, hogy használhasd is valamire...)

    Xirtam: én meg lennék lepve, ha lvl1-es jedikkel és sithekkel lehetne majd ugrándozni :U És ahogy mondtam a másik topicban: a hivatalos honlapon egyik kaszt sem szerepel még játszhatóként. (igaz, a megjelenésig van legalább másfél évünk :DDD)

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Új hozzászólás Aktív témák