Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jarlaxle

    senior tag

    válasz velizare #20 üzenetére

    Jah es mit allitasz parhuzamba a skill hasznalos, fix targetes (magyarul nem kell celozni) alapulo combattal, ami gyakorlatilag az egesz jatek kozpontjaban all es minden jatekbeli elfoglalatsag (pvp, pve) ezen alapul? Ne eroltesd ezt a trollkodast, teljesen felesleges. ;]

    [ Szerkesztve ]

  • Meglivorn

    aktív tag

    válasz velizare #53 üzenetére

    "@Meglivorn: érdekes a war-t illető véleményed, mivel a blizzard nem keveset merített belőle a warcraft univerzum megalkotása során."

    A WoW nálam egy spec történet, eredetileg nem érdekelt a játék, haverok kezdték el és nyaggattak vele. Sosem játszottam egyik Warcraft epizóddal sem, szal. lövésem se volt róla, csak hogy képek alapján nem tetszett (pl. "wtf, milyen rozsomák-fejű elfek ezek?") Aztán kaptam szülinapomra egy boxot, muszáj lett kipróbálni és megragadott :D Azóta a lore-ral is egészen tisztában vagyok, sőt kifejezetten kedvelem az elfeket :D.

    @(#61) thomboy
    Igen, pontosan erről van szó. KotOR, Bioware. Amikor elkezdték pletykálni, és még minden hivatalos forrás tagadta hogy lesz Bioware mmo, reménykedtem. Aztán Lucasarts elismerte a SW mmo-t de azt állították, a két trilógia között, a Bioware meg elismerte az mmo-t de hogy nem SW. Akkor azt reméltem, hogy Mass Effect mmo lesz, és szomorú voltam hogy "a SW mér' pont a két trilógia között?!".
    Aztán kiderült hogy SW, Bioware, és azóta "akaromakaromakarom" állapotban vagyok XD. Persze nekem is vannak fenntartásaim, a grafika pl. nekem sem a szívem csücske (csak elfogadom, az indokokkal együtt, nem az a lényeg, ahogy a WoWban sem), vagy aggódom, hogy lesz-e elég end content hogy fenntmaradjon mint mmo.
    De mindentől függetlenül, lesz pár kellemes hónapom, amíg szintezek a karakterekkel, és bejárom mindazt, amit nyujtani fog. Ebben biztos vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák