Új hozzászólás Aktív témák

  • Meglivorn

    aktív tag

    Csak pár megjegyzés:

    Minden fps quake klón, minden rts dune2 klón és persze minden mmo wow klón. A nobel-díj nyerteseinek ezúton is gratulálok :)

    Milyen atmoszférikus effekt legyen egy űrhajón? Bolygókon van eső, hóvihar, köd, napsüti, stb.

    Grafika: tépjen sorszámot, ön a 10124. aki megjegyezte. A válaszokat és indokokat megtalálhatja az előző 300+ téma mindegyikében.

    Harc effektek, hangulat: ez még mindig egy 8-10. szintű flashpoint, a karaktereknek nincs specializációja (advanced class), heal se pl. az egész videóban. Osztályonként kb 3-5 képességet látunk. Ez max. szinten (50) olyan 30 lesz.
    A képességek effektjei szintén erősödnek, és már most is villan, fénylik, robban, lángol, füstöl szinte minden, úgyogy 50re lesz itt is akkora effektvihar mint a wowban (amire mellesleg baromi sokan panaszkodnak, hogy nem látszik tőle semmi).

    Nem szokásom, de aki nem bírja az mmo-t mint stílust, a fenének nézi ezeket a híreket? Ez olyan mintha én minden autós vagy fps játékhoz odahénynám hogy "micsoda baromság". Nem 'húzzál el innen' szöveg, tényleg nem értem.

    Több ismerős van aki több fizetős mmoval is játszik egyszerre. Egyrészt az a havi ~2500 Ft nem olyan rettenetes kiadás mint ahogy egyesek be akarják állítani, főleg ha azt veszed hogy aki ilyennel játszik, annak van egy megfelelő gépe, net előfizetése is. Max egy picit kevesebb lesz diszkóra/mekire/sörre/pizzára/(igény szerint behelyettesíthető akármire).
    Plusz valamiért elterjedt téveszme hogy egy mmot folyamatosan, kihagyás nélkül, sokezer órában kell játszani. Hát nem. Még a top-guildeknél se, mert ők lehet hogy irózat intenzíven nyomják, de kb. egy hónapig, amig megvan a kill, meg farmra teszik a dolgokat, aztán elmennek lazulni.
    Simán ki lehet hagyni pár hetet, hónapot, addig játszani mással, akár egy másik mmoval. A játékélmény jelentős részét úgyis a társaság adja, akkor is ha épp szólózik az ember, mert közben is megy a guildchat.

    WoWoztam +6 évig, tavasszal hagytam abba, elment a haveri kör. De már pár éve keresek valami mást. Aiont játszottam, fun, de nincs társaság. Lotro - kevés, gyenge. AoC - borzasztó. EvE - baromijó, de nem nekem való. War - zsigerből nem bírom a warhammer egyetlen inkarnációját se ^^°. DDO - uhh... rosszabb, mint a Conan. FF11-et játszik pár ismerős de nagyon nem bejövős a videók/elmondások alapján. FF14 - inkább hagyjuk egyelőre.
    Az első mmo aminek a hype-ja el tudott kapni, és várom, az az SWTOR. Érdekesnek tűnik a GW2, a TERA, ill. a Secret World, de egyik se tud annyira érdekelni.

Új hozzászólás Aktív témák