Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #11302912

    törölt tag

    válasz Morden24 #32 üzenetére

    Igen kerlek. Semmibe veszek nehany szakmat. Ma mar arra is szakma van hogy megtanitsak neked hogyan kell kitolrolni a hatsodat, es ez nem vicc. Ez ugyan olyan ostobasag mint az hogy amelyik allamban van halalbuntetes, pl mielott beadjak neked a halalos mereg injekciot, alkohollal fertotlenitik a kezedet. (biztos nem akarjak, hogy meghalj, ES beteg legyel.) Olyan semmirekello szakmak vannak, hogy mar a mozikban a hulyegyereknek akinek az a meloja, hogy a ragogumit kaparja le a szek aljarol MANAGER-e van!!! Hivatalosan szakma bakker a kutyasetaltatas... Ki latott meg ilyet? Es hogy tobb ezer gyereknek segit? Jam... az anyukajukat megszabaditani a felretett penzetol. Masban nem.

    Valamint, hogy a diszlexiat akkor irtak le, sem szamit, mert egy olyan ember irta le valoszinuleg aki lusta volt megtanulni szamolni. Jelzem diszkalkulias vagyok. orokke bukdacsoltam matekbol es fizikabol a szamok miatt. Naes? soha nem rinyaltam miatta. Nekifekudtem es lass csodat 3assal erettsegiztem le 6 bukta utan.

    Sok unneppel is ez van... Szted a valentin nap miert letezik? Mert egy gusztustalan ronda nemet asszony felhuzta magat hogy neki sosem adnak ajandekot a ferfiak. Ezert kitalalta szepen a valentin napot amikor minden not meg kell ajandekozni... Emberi onzoseg felulmulhatatlan.

    A gyerek pont olyan hulye lesz mindig mint az apja meg az anyja. Ha szeretik a gyereket, es ugy nevelik a gyerek a lazado koraban lehet hogy barmit megtesz, de ha sajat gyerekei lesznek szeretni fogja oket. Ez evmilliok ota igy mukodik, mert errol szol a genetika.

    Egyebkent egy egeszseges gyerek sajat magatol rajon ha neki valami nem tetszik. En pl imadtam a horror filmeket, de a szornyecskek pl az agyamra ment. Neztem 10 percig, es rajottem hogy kiraz tole a hideg. Ezert nem neztem. Meg mindig tartom az allitasom. A gyerek nem hulye. Pontosan ugyan ugy meg ert mindent mint a felnott, ha ertelmesen elmondjak neki, es nem gugyognek mugyognek a szulok, mint egy allatnak. Ha ugy bansz a gyerekkel mint egy allattal, az is lesz belole. Es erre hany pelda van tejoeg... Gyerek sir... "jaj mibajod van mondjad szepen unyturupuntyurum..." faxt.. a szulo pontosan tudja mi a baja a gyereknek csak ugy kezeli a gyereket mint egy allatot. Az en anyam egybol eszrevette ha megutottem magam es azert sirok, vagy csak azert rinyalok hogy elerjek valamit. Ha szandekosan rinyaltam, csatt egy pofon, egybol felfogtam ki az ur a haznal. Tiszteletet is tanitott egyuttal, es meg is tanitotta, hogy rinyaval semmire se megyek, se agresszioval. A mai gyerekeket nem utik meg, nem nevelnek belejuk semmit... Ezert olyan sopredek a nagyja annak a korosztalynak amelyik mogottem jon.

    No most jol kiadtam a mergemet. :P bocs.

Új hozzászólás Aktív témák