Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pernyo

    csendes tag

    Én is játszom a játékkal, PC-n. Igazából vegyes képet fest a cikk és a hozzászólások is. A Solo és a Co-op részek eléggé elvették a kedvemet a játéktól. A Survival küldetések 1-2 része jó, de a Normal-Hard-Master részek között óriási a különbség. Egyedül játszva 1-2 órát elszenvedsz a 15 ellenfél hullámmal, és a végén Hard fokozaton kapsz 600 kreditet. Mivan? Egy jól sikerült multis meccs után (vagy 2) is kapsz ennyit, és nem téped ki a hajad, és 30 perc alatt megvan. --> Normal fokozaton elszórakozhat az ember, de hamar felejtős.

    A multis részből tetszik a Fighter Squadron mód, de hamar unalmassá tud válni. Kevés a repülhető hajó, és a pálya is. Nekem egy kicsit könnyebbnek tűnik a Lázadó oldallal nyerni, de ez az én meglátásom. Viszont nagy pozitívum, hogy itt tényleg az ügyességeden múlik, mit érsz el.

    Az FPS (multi) részek kiábrándítóak, főleg olyannak, aki nem napi 20 órát játszik, és UT-n, CS-sn nőtt fel. Hét közben nincs időm játszani és az egy hét kihagyás után, csak felhúzott a game, mivel olyan cuccokkal jöttek az ellenfelek, h köpni-nyelni nem tudtam. Egy csomó upgrad-elt kártya (Jetpak, Personal shield...), fegyverek, amiket magas ranggal kapsz (veheted) meg. Én 11-nél hagytam abba múlt héten, most nagy nehezen felküzdöttem magam 14-es szintre. --> Szóval nem az számít, hogy mennyire vagy ügyes, hanem mennyit játszol és mennyi kreditet + XP-t gyűjtesz. Rank 25-nél valószínűleg kiegyenlítettebb lesz, de addig még van tennivaló. Akik hasonló rendszerességgel játszanak, mint én, annak nem ajánlom, fölösleges pénzkidobás.

    És hogy mennyire a pénzről szól az egész: Aki a legdrágább verziót vette, az megkapja multiban alapból a DL-44 Blastert (Han Solo), ami fényévekkel jobb az elején használható fegyvereknél. Kb. 2 találat, és elhalálozik az ellenfél.

    UI.: Szerintem single playerben is lehetett volna hozni hasonló feelinget, csak mondjuk egy Far Cry 3-ra kellett volna Star Wars bőrt húzni.

Új hozzászólás Aktív témák