Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz rdt89 #12 üzenetére

    Erős túlzás, hogy fél évet, mert a Battlefrontra 1 évet kellett várni (meg sok más játékra is). A Mirror's Edge Catalyst pedig látványos kudarc volt, nem volt értelme tovább küszködni vele. Ha növeli az EA/Origin Access előfizetők számát, azon többet nyernek, mint a retail eladásokon összesen.

    Egyébként meg jó dolog az EA/Origin Access, de igazából csak kicseszés azokkal a vásárlókkal, akik már a megjelenéskor bizalmat szavaztak és kiadtak 22.990/16.990 forintot (konzol/PC) érte. Most akkor mindig ez lesz? Ki a bánat fog így megint bizalmat szavazni és időben megvenni egy játékot?

    Nekem megvan a Battlefield 1 (XO), nulladik naptól játszom vele, alig várom, hogy leteljen az 1 év és ne érjem már egy fillért sem.

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz rdt89 #14 üzenetére

    Nekem nem a 20-50%-os árcsökkenéssel van gondom, sokszor megjelenés után 2-3 hónappal már akadnak ilyen időszakos akciók. Nekem a 100%-os értékcsökkenéssel van gondom.

    Szegény Mirror's Edge Catalyst vásárlókat sajnálom. Tudom nincsenek milliónyian, de akkor is. Megvásároltak valamit drágán, mert bíztak a fejlesztőben, aztán 6 hónappal később már "ingyen" van a játék.

    Ezek után már félve szavazok bizalmat kb bármilyen EA játéknak. Csak arra tudnék gondolni, hogy francokat adok én 20+ ezer forintot érte, ha 6-12 hónap múlva már "ingyen" van. A jelenlegi árak mellett a 38 db Xboxos Vault játékra leosztva havonta 12 Ft-ba kerül egy játék (5500 Ft-os éves előfizetést feltételezve).

    Ebben meg az a poén, hogy ilyen kiadási magatartás mellett egyre nagyobb szerep jut majd a DLC-knek és a Season Pass-nek, az alapjátékok egyre kevésbé lesznek tartalmasak. Ezzel meg csak a Battlefront kudarca fog állandóan ismétlődni, mert magas lesz a játékot unalmukban otthagyók aránya. Én sem veszek meg egy DLC-t vagy Season Pass-t, ha már az alapjátékra ráuntam.

Új hozzászólás Aktív témák