Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz ollie #8 üzenetére

    jah, átlagembert általában szívatják (aki becsületes akar lenni), másnak meg elnézik, hogy a gyengén működő kis vállalkozása mellett futja a 200m2 alapterületű, 3-4szintes kis házikóra :W vicc az egész... asszem munkatársnőm nővérét megbüntették, mert fűtéstámogatást igényelt és az év végén kapott kisebb prémiummal már épp nem lett jogosult... (nem is tudta, hogy bele kell számítani, mert "rendszeres havi jövedelemről" tudott) utolsó fillérig vissza kellett fizetnie és még talán büntetést is kapott... ilyet azonnal kiszúrnak, de az általam írt példa mellett simán elsiklanak... jó pár hely van az országban (még a legkisebb településeken is van ilyen), ahol elmégy 1 utcában és közben csak pislogsz, hogy: "ilyen nincs... ekkora különbség egyszerűen NEM LEHET emberek életszínvonala között" olyan korrupt ez az egész ország, hogy párját ritkítja... és akik tenni tudnának ellene, azoknak teli a zsebe és sz@rnak rá magasról... (bocs, de felidegel a téma mindig elég gyorsan)

    #10: hát igen... de miért kellett ennyit várni erre? ez szerintem alapvető dolog lenne... azon háborodtam fel, hogy mindenféle diszkriminációt emlegettek az ötlet kapcsán :W többek között én érezhetném diszkriminálva magam azzal, hogy dolgozok+adózok, más pedig nem dolgozik és kapja a pénzt...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák