Új hozzászólás Aktív témák

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz ollie #4 üzenetére

    De biztosan elmondták nekik a kedves ügyintézők. Én is, és kollegám is minden alkalommal elmondjuk, hogy ha nem vállalja a közcélú foglalkoztatást, akkor az együttműködés megszegésének minősül, és meg fogom szüntetni a RÁT-ját (rendelkezésre állási támogatását).
    Eddig 519 embert vettünk föl a 598 emberből, de még csak 4-5 olyan volt aki nem vállalta.
    Kemény ez kérem szépen. :(

    Szolnokon azok nem vállalták el a közcélú munkát akik szégyellték, vagy akik feketén dolgoznak.

    Gondolj bele huszonéves szőke csinibaba vagy, és hétfőtől péntekig húzod magad után a gurulós-kukát, és szeded a szemetet az árkokból, mind ezt a többiek szeme láttára. Hétvégén nem hiszem, hogy még fölmennél DISCO-ba. :DDD

    PS: A másik az hogy nem feltétlenül csak olyan emberek vannak segélyen akik abból akarnak megélni. Egyszer én is voltam 1.5 hónapot, mert elküldtek az IBM-től (Székesfehérvár), ennek már 7 éve, és azóta volt kb. 3 munkahelyem. De az picike pénz is jó volt arra, hogy ne dögöljek már éhen. :B
    Nem az embereket kellene CSAK hibáztatni, hanem azokat is akik az országot vezetik.

    Én ezt csinálom már 4-5 éve, és mindig vannak meglepetések a törvényhozásban. De egyik sem oldott még eddig meg semmit sem. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák