Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    Nem értem miért volt erre szükség. Inkább csinálnának egy vékony kávás 5"-os telefont, alap mostani chipsettel, normális akksival, legalább HD kijelzővel, legalább 4 GB RAM-mal és még sikeres is lenne. No nekem nem kéne én elvagyok a 6.3"-os kijelzővel, sőt még lehet nagyobb is a jövőben. Ez maximum kisgyereknek jó játéknak, az akksi is kicsi és fájdalmas lenne ilyen kicsi kijelzővel használni.

  • Fall-N

    veterán

    válasz vakablak93 #37 üzenetére

    Ez széthullik pár hónapon belül az a Garmin biciklis komputer meg évek múlva is működni fog. Másrészt nyáron nagyon nem tesz jót egy telefonnak a közvetlen napfény és melegedés. Telefon nem a biciklikormányra való. Én is inkább vettem egy céleszközt (Bryton). Arról nem beszélve, hogy elég egy zakó a biciklivel és a telefon megy is a levesbe, a komputer meg le sem ér a talajra és mész vígan tovább.

    Ed3r_X: Azaz igazság, hogy egy szűk rétegen kívül nem zavar senkit a mai telók mérete. Én is 3,2"-lal kezdtem, de egyáltalán nem hiányzik a kis méret, mert lehetetlen gépelni ilyen kicsi kijelzőn. Igen nagyobbak a telefonok, de cserébe normális kijelző van bennük. A szemnek sem tesz jót így sem a bámulásuk, nemhogy egy bélyegkép méretű kis kijelzőjé.

    Abban viszont igazat adok, hogy elférne a sok száz kiadott telefon között egy kisebb is, főleg a mai kis kávás trend mellett. Azért az is sokat számít, hogy egy régi nagy kávás 5,5"-os telefon sem volt kis kiterjedésű és a kijelző hasznos felülete sokkal rosszabb volt. Előző telefonom egy Mi A1 volt az is katasztrófa volt ilyen szempontból. Nagy batár kávái miatt nem volt kisebb, mint a mostani 6,3"-os Redmi Note 7, csak rövidebb (16:9-es arányú volt még az). De úgy látszik tényleg marginális lenne a kereslet rá, így nem foglalkoznak vele. Kijött az 5,4"-os iPhone mégsem kaptak ihletet az Androidos gyártók.

    [ Szerkesztve ]

  • Fall-N

    veterán

    válasz rep3at #91 üzenetére

    Az LG árulja a mobilos üzletágát. Megvette volna egy koreai befektető csoport, de az ár miatt visszalépett. Erről nem tudom miért nem írt a Mobilarena. :F Szóval az LG nagy gondban van nem az ad ki már nagyon semmit.

Új hozzászólás Aktív témák