Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Ejj de kár érte. Pedig az artdizájn nekem nagyon bejön.
    Nem vagyok nagy szakértője a stílusnak, de a Persona 5 az egyik legjobb játék, amivel valaha játszottam. Sajnos a tesztben említett játékok legtöbbje viszont kimaradt nekem még. Xenoblade Chronicles, Tokyo Mirage Sessions, Megami Tensei...stb

    Grath, esetleg Switch-re melyiket ajánlanád kezdésnek?! Jön majd a a Persona 4 is valamikor, azt is tervezem majd végigjátszani. De ajánlhatsz mindhárom konzolra (PS5, XSX is van), csak most a Switch van használta legtöbbet. Valami sorrend van, amiben érdemes végigjátszani őket? Mondjuk egy Megami Tensei, és Xenoblade játékoknál egybefüggenek a különböző részek történetei? Vagy itt sem?

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Grath #2 üzenetére

    Köszi!

    A Xenoblade Chronicles 3 az tetszik a trailerek alapján. Bár inkább a Final Fantasy-khoz hasonlítanám, mint a Persona sorozathoz. Akkor a Xeno esetében sem függ össze a három rész története?

    A Shin Megami Tensei V a trailerek alapján viszont nem valami magával ragadó. Főleg a helyszín miatt. Nier: Automata jut eszembe róla. Mondjuk az egy zseniális játék. :)
    Maradok elsőre a Xeno 3-nál majd.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Grath #4 üzenetére

    Okés. :) Mindenképp megveszem majd.
    Most új otthon a Swtich OLED, sok pótolni való játék vár szerencsére. Én így "védem" ki ezt a poshadványos gaming évet, hogy elkezdtem Switch-ezni. Ott van még annyi bepótolatlan, minőségi cím, ami sokáig le fog kötni. Volt már korábban, a Zelda miatt leginkább, de az nem volt hosszú életű. Most viszont eléggé elkapott a dolog, élvezem a handled módot. Ilyen Japán stílusból az Astral Chain még az ami nagyon érdekel.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák