Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    Nyilván nem azért nincsen verekedős játék pc-re mert nem lenne értelme vagy kivitelezhetetlen lenne esetleg nem lehetne élvezetesen játszani, van pc-hez is kontroller ha csak az lenne a gond. Itt arról van szó, hogy vegyél konzolt ha verekedőset akarsz játszani. Eggyel több ok, hogy az embereket csábítsák egy konzol vásárlására. Amúgy x360 at elég olcsón meg lehet venni, és ha belegondolunk panaszkodunk hogy mé csak konzolon van ez vagy az a játék de egy erősebb vga drágább mint egy konzol, szóval kell venni egy x360-at is a pc mellé és akkor lehet mindennel játszani. Ja és pl ha már konzol, nem tudom játszottatok e a Project Gotham Racing-el, de az a játék szanaszét alázza az összes autós motoros játékot amit eddig láttam. legalább is a 4. része ez van meg nekem is. Elvileg ez egy arcade játék, de valahogy nekem mégis iszonyatosan élethűnek tűnik, sajnos komolyabb törés nincs benne de ezt leszámítva tökéletes, tényleg visszaadja ezeknek a brutális erős járműveknek az erejét. Aki nem próbálta érdemes kipróbálni. És a Gears of War 2 ami még nagyon tetszett, játszottam az 1 el pc-n de az valahogy nem tetszett, de a 2 box-on nagyon állat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák