Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz szazbolha #245 üzenetére

    Konkrétan azután álltál nekem először, hogy egy olyan (azóta már eltávolított) hozzászólásra reagálva kértem a moderátorok közbelépését, amiben egy emberi lényt próbáltak dehumanizálni (az azóta már törölt hozzászólásban ugyanis arról értekezett a kolléga, hogy szerinte Soros nem is ember). Még egyszer megkérdezem, szerinted a dehumanizálás rendben van? Tisztában vagy vele kik szokták megpróbálni az ellenkező véleményen levőket megfosztani emberi mivoltuktól? Szerinted az ilyen hozzászólás is értéket képvisel, amit meg kell őrizni?

    Én csak a PH szabályzatának lábbal tiprására hívtam fel a figyelmet, de ha te elégedetlen vagy ezzel a szabályzattal, azzal én nem tudok mit kezdeni. Írj panaszlevelet a PH-nak, hogy töröljék ezeket az alapelveket, mert szerinted jobb lenne a kocsmai szinten vitatkozni (moderáció híján oda jutna a fórum), de ebben én nem lehetek a segítségedre, mivel egyrészt én is csak egy egyszerű tag vagyok itt, mint te, másrészt én speciel többé-kevésbé elégedett vagyok a szabályzattal, de a rend teljes hiányánál mindenképpen hasznosabbnak tartom.

    [ Szerkesztve ]

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák