Új hozzászólás Aktív témák

  • Dudikoff.

    csendes tag

    válasz FhRossi #12918 üzenetére

    Én a gyári dokkolót szilikontokkal úgy használom: adapter nélkül, egy nemhasználatos bankkártya szerűség van betéve a telefon mögé. Pont annyira megtámassza, amennyire kell. Lehet tuningolni a kinézetet, meg kétoldalúval odaragasztani, nekem csak az a lényeg, hogy töltsön. Amúgy nekem 700-800 mA tölt csak, de USB-csatin keresztül is max 1050 volt a max, de az is inkább 850 körül játszott. Különösebben ráér éjszaka tölteni, csak furcsállom, hogy ilyen alacsony. Majd kipróbálom másik töltővel is. Megoldhatnák telefonnál is mint laptopoknál, hogy kb. 95% alatt kezd el ismét tölteni, nem tartja minden áron 100%-on..., de hát biztos nagyon bonyolult feladat lenne :)

    A hátlapi üveg fólia bevezeti a vaku fényét a lencséhez, aztán a kép alsó fele "ködös" lesz. Most tűnt fel igazán múlt héten, full éjszaka akartam fotózni. Világosabb fényviszonyoknál nem vészes, van erre valami megoldás?

    Valami kerül-fordul (hetente) lejátszhatatlan, full sötét videókat kreál az Albuma? Mi a bánat ez?

Új hozzászólás Aktív témák