Új hozzászólás Aktív témák

  • Latyaa

    tag

    Sziasztok!

    Van egy Sony SmartBand SWR10-em ami 2 napos kora óta a dobozában pihen. Úgy döntöttem megválok tőle hátha valaki komolyabban foglalkozna vele, én nem tűrtem meg a csuklómon, még órát sem hordok. :)

    A termék eredeti Sony, tökéletesen működik, akksija is rendben van, telefonnal tökéletesen összedolgozik. Kihasználatlanság miatt eladó.

    Aki nem ismerné:
    - Intelligens ébresztési funkció
    - Bejövő értesítések rezgő jelzése
    - Távoli kamera kioldó funkció
    - Walkman kezelés koppintással
    - Tevékenység életmód naplózás Lifeloggal
    - Telefontól ha eltávolodsz 10 m-re jelzi, így nem felejted otthon ha ellopják észreveszed stb.

    Posta megoldható, de az árát természetesen a vevő fizeti. Utalást követően azonnal postázom. Aki először jelzi és utal viheti, nem tartom senkinek.(Korábbi tapasztalat más termékkel) :) Igénynek megfelelő postával. Ajánlott levélként vagy futárral természetesen (Itt az ár attól függ melyik módon kéri a vevő, nyilván a futár több.) feladást követő igazolást egyből tudok küldeni.

    Árajánlatot privátban küldhettek. :) Az olyan légyszi kíméljenek, hogy öccáé odaadod? :) Nyilván van egy ára és 2 napot használtam a terméket, így ha 10 felett kapok árajánlatot megoldjuk a dolgot. :)

    Samsung Galaxy S22 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák