Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soldier2

    őstag

    válasz Bog #316 üzenetére

    Erről a klasszikus vicc csattanója jut eszembe, mikor 2 Szovjet katona vodkázgat egy francia lokálban. Egyszer az egyik megszólal. Te Iván Ivanovics. Én most beleszarok a zongorába. Mire a másik "hagyd, úgysem értenék" LOL Felesleges egyeseknek magyarázni, úgysem értenék.

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

  • hurrikan

    addikt

    válasz Bog #316 üzenetére

    Félre ne érts.
    A tesztetek jó lett, és nem akarom kétségbe vonni amit írtatok. De ezt le is írtam hogy (nem saját tapasztalat alapján írom amit írok hanem a világszerte felbukkant cikkek alapján) és ha megnézed őket láthatod, linkeltem a TV-s Z1 topikba többet, van ahol az egekig magasztalták a kijelzőt, van ahol meg közép kategóriásnak állították be mint ti. Van ahol meg egyenesen a legjobbnak (ami azért még szerintem is túlzás mert a P6 kijelzőjénél szebbet sosem láttam, pedig az SLCD3 amit használ a One-om sem semmi) én is azért vettem One-t a Z helyett, mert a kijelző nem jött be. Meg féltem az üveg anyaghasználattól. (utólag rá jöttem a fémnek is megvannak a maga hátrányai, ez is könnyen karcolódik, a beats felirat 4hónap után elkezdett lekopni stb.)
    Tehát száz szónak is egy a vége nem vonom kétségbe amit írtatok, és azt is tudom honnan kaptátok a teszt készüléket, ezért írtam, hogy nem tudom minek adja ki a Sony nem végleges állapotban....
    Én csupán ezt jeleztem, valamint azt, hogy mennyire nagy a differencia a ti tesztetek és másoké közt, mind a kijelzőt, mind pedig a kamerát illetően. Én azt sem állíthatom hogy az övék az igaz meg azt sem hogy a tiétek, majd ha jön hozzám akkor fogom látni, és ha nem olyan amilyennek lennie kell, akkor én is meg fogom írni, ahogy a Z tesztjében is igencsak lehúztam, mind a kamerát, mind a kijelzőt.

    Viszont a Z Ultra nektek is tetszett, a kijelző is, és összehasonlításokat nézve neten, egymás mellé téve, videózva stb. nem tűnik rosszabbnak a Z1 az Ultra-nál, sem betekintési szögben sem színekben. Pedig a Z Ultra-nak nagyon jó volt a betekintési szöge is.
    Ha meg rosszabb volt annak több oka is lehet (hibás példány ami mostanában első szériákban minden gyártónál gyakori, ahogy ezt te is vázoltad, ezzel egyet is értek) vagy elcseszték a fehér egyensúlyt ahogy először a Z-ben, és egy frissítés, és simán Z Ultra szinten lesz. Harmadik lehetőség, hogy sajnos tényleg rosszabb lett és kész.
    Majd 1-2 hét múlva megmondom :)

    Egyébként meg szeretek olyan emberekkel vitatkozni, akik normálisan teszik azt.
    És a vita építő jellelgű nem pedig rombolós anyázós, ahogy teszik néha itt páran-

    Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

Új hozzászólás Aktív témák