Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RaveForce

    veterán

    válasz <Lacy85> #307 üzenetére

    Vannak itt ilyen emberek. Az a fixa ideajuk, hogy inkabb sajat magukkal b@sznak ki, de akkor se veszik meg a legjobb keszuleket, mert a tobbi embernek is olyan van :D ergo inkabb kompromisszumot kotnek, es szembe kopik a sajat igenyeiket egy gyengebb keszulekkel, de nekik aztan nem kell a "hype-fon". Mert ha vmit nem 50millios, csak felmillios szamban ertekesitenek, az szerintuk nem tomegtermek, hanem mindenkinek kezzel festik, mint a kindertojas figurakat.. :)) ennel mar csak az a jobb, ha vki arra hivatkozik, hogy azert vesz egy bizonyos telefont, amit a kutya se mar (pl sony), mert o egyeniseg, es kulonbozik. Ertsd: maga a szemely egy szurke eger, de elhiszi, hogy majd egy telefonnal ezt ellensulyozni tudja, es orul is neki.. ;]

    „egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

  • #96302336

    törölt tag

    válasz <Lacy85> #307 üzenetére

    Több oka is van. Első, nem szeretem a hajlított kijelzőt. Már a legelején sem jött be, most is így vagyok vele, csak a Samsung ezt erőlteti és nyomja le mindenki torkán. Az S8-al teljesedett ki, mert nincs lapos kijelzős S széria innentől. Értem, hogy a legjobb opció. De mint már említettem nem fotózom mobillal így semmiféle hátrányt nem látok abban, hogy egy csúcs Sonyt használok, és nem egy csúcs Samsungot. Az Amoled marhaságra sincs igényem, tökéletesen meg vagyok elégedve a fényerővel és a kontraszttal a mindennapi használatban. Továbbá a spec. használat miatt nálam extrém gyorsan szarrá menne az amoled, mert nagyon érzékeny az UV fényre, és a telefont aktívan használom kerékpáros tartón sokszor órákon át. Láttam hasonló körülmények közé kitett amoled kijelzős telefont, katasztrófa volt egy nyár aktív használat után. Másrészt azért sem felel meg a hajlított kijelző, mert a tartóm fém satus rendszerű, kb. azonnal betörne a kijelző a szorításától. Hogy trendi? Az eladási statisztikák nagyon is azt mutatják, hogy S7, S8, Apple a három top. Igen, az. :P :D

Új hozzászólás Aktív témák