Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diablo50

    tag

    válasz peestee83 #1040 üzenetére

    Hajaj a zselés cukorkát Én is szeretném a Kis Hercegre :))

    Igen amúgy nekem gyárilag független a telefonom jól mondja peestee83.

    Szerintem ennek a frissítésnek köze van ahhoz hogy független-e a telefon , lehet tényleg független maradt valahogy véletlenül peestee83-é Én meg fixen úgy vettem.

    A független telefonokra mindig előbb kijönnek az új frissítések ! Sok embertől ezt hallottam !

    A másik meg az hogy lehet köze van az SI számhoz a frissítéseknek ugyan is a barátomnak Sony Xperia S van és az SI szám alapján kapta a frissítést.Ő Vodás szóval nem független és a lényeg hogy az elején csak pár SI számot adott ki a Sony Mobile és neki a legújabb volt és 26.-ai dátum volt szóval aznap kellet volna kapnia a frissítést de Ő csak még is rá pár napra kapta csak meg az ICS-ét ! [/B(B)]Facebookon (/B)írtunk is a (B)Sony Mobilenak(/B) hivatalos külföldieknek és egyből vissza is írtak(B) PM-et(/B) hogy régiótól meg ilyesmi dolgoktól változhat a dolog hogy ki mikor kapja meg ! Szóval akár ott is rá kérdezhettek.

    Itt a linken megnézhetitek mi az az (B)SI szám(/B) bár az elején csak 6 db volt most már vagy 20 van vagy nem tudom nem számoltam : [link]

Új hozzászólás Aktív témák