Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    Én is készülök megvenni az SP-t hamarosan , de idegszanatóriumba megyek ha addigra megemelik az árát. :DD ;] Bárki bármit mond most besy-buy szinte a kategóriájában. Nem tudott senki semmi rosszat írni róla , teljesen meggyőzött :D . De a mindenhatóhoz imátkozom , hogy legalább 2-3 hétig maradjon meg még ezen az áron. :DDD

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Engem csak az nyugtatna már meg csak , ha biztosra lehetne tudni , meddig van ilyen áron... :( Én is most tervezem a készüléket venni , de az árának van egy kis híja még és annyira bosszant , hogy sem egy akcióban megjelölve, hogy mi történt sem semmiben.... :W Ez az a készülék amit eddig kerestem , de az totálisan megnyugtatna , ha valaki azt mondaná , hogy még ebben a hónapban biztosan ilyen áron lesz elérhető. :)

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Most szeretnék én is egyet rendelni , arra vagyok kíváncsi , hogy ugye jól gondolom , hogy a meglévő SIM kártyából ott ahol ilyen kis "vájat" van , ott kipattintom belőle azt a kis részt akkor az microSIM lesz és nem kell hozzá külön kérnem?

    (Sorry a rossz minőségű képért , sötét szobában X8-al :D ;] )

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Senki nem tudja meddig lesz ezen az áron? :F Vagy nem olvasta vlhol vlki , hogy ez egy akció és ettől eddig tart? Szerintetek legalább 2 hetet kibír még ilyen áron?

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz raziel01 #1108 üzenetére

    Igen , részletfizetésre szeretném , meglévő havidíjjal. Nem azzal van a gond , hogy nem tudom megrendelni , hanem azzal , hogy legyen rá megfelelő keretem :D . Egyébként nagyon vicces párbeszédem volt a T-nél... :D .
    Bemegyek. Várok egy fél órát , mert az előttem lévő néni most kezdte kitapasztalni a nyomógombos telefonokat , apám idegbajt kapott :D . Végre én jöttem... Mondom a hölgyikének:
    - SZERETNÉK ÉRDEKLŐDNI , hogy Sony Xperia SP telefont meglévő havidíjjal részletfizetésben mennyiért hozhatok ki?
    Erre ő:
    - Ilyen telefon nincs... Csak Xperia S és Xperia P telefonok :DD . (WTF még én ijedtem meg hogy rosszul tudom xD)
    Mondom neki:
    - Hát napok óta benn van az ajánlatban , a honlapon láttam mondom egy 20-assal csökkent most az ára! :W Erre lekönyökölt , felmászott a honlapjukra és egy jó 2 perces keresés után azt mondja:
    - Tényleg van ilyen nálunk , várj megnézem van-e (!! De én csak az ára miatt kérdeztem , ő meg megvetette volna :D ) . Kijön. Azt mondja : "Nincs a raktáron ilyen telefon és még nem is volt , majd hétfőn jön új szállítmány"
    Még megkérdeztem az árát meddig tartja azt sem tudta , mert általában aznap értesítik őket az árváltozásról... Elballagtam nézni akartam egy microUSB-t 2.990 Ft volt :D , elmentem utána egy számítógépes boltba ott 800 ért vágják hozzám :D .. Ennyit erről :DD Olyanokat ültettek be akik arról sem tudnak milyen telefonokat árulnak xD

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Swype #1149 üzenetére

    Egészen pontosan azt , hogy megveszed 76.000-ért a készüléket , de csak úgy ha Like 300-al vagy Mozaik XS tarifával használod. Tehát megrendeled a készüléket - mert 68k úgy - vagy boltban megveszed 76k-ért. Utána pedig adnak egy kártyát amelyiken vagy a Like 300-at választod 2690Ft/hó-ért amit 100-ban lebeszélhetsz + egyéb nyalánkság van benne (300MB net , 3 ingyenes T szám) vagy a Mozaik XS-et 3200 Ft/hó-ért , az meg másban jó gondolom.

    Valaki erősítsen meg azért , de ha jól tudom így van :D

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Ez egy kicsit visszatántorított a vásárlástól , főleg azért mert a telefon melegszik :(
    http://tech2.hu/ismet-egesi-seruleseket-okozott-egy-okostelefon-akkumulatora-0815316

    nagyon remélem , hogy ennél nem lesz ilyen és 2 év múlva nem égek le főleg , hogy nem is cserélhető :S

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Hát jó köszi! :) Csak fura érzéseim támadnak ezzel kapcsolatban :( :
    - beépített akkumulátor a melegedő(!) alkatrészek mellett
    - erősebb akkumulátor , mint az S3-ban akár
    - Krait -> forrósodó telefon

    Lehet kicsit paranoiás vagyok :DD . Csak annyira nem okésak az összefüggések így belegondolva , hogy zavar :D . Bár lehet csak azért történhetett , mert Samsung ;] (ha tényleg igaz ~ a facen a T-Mobile Hungary-hoz volt belinkelve ez az egyik hozzászólásban)

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Értem köszönöm! :)) Akkor kissé megnyugodtam csak most már tudni fogom , hogy kissé vigyázni kell az erős napfénytől , az éjszaki töltést el is felejtem inkább , töltőn nem fogok beszélgetni másokkal és más töltőt sem fogok használni. Annyira megijedtem a hír hallatán , hogy kikapcsoltam rögtön az X8-ast! :DD . Csak ha meglesz az SP az lesz eddig a legerősebb telefonom (gondolom nem vagyok ezzel egyedül) , de szerintem egy X8-as hw-e kevésbé képes brutálisan melegedni. (Viszont egy eset volt : Mikor egyik osztálytársam a Galaxy Y töltőjével töltötte az enyémet és hamar felforrósodott :D ) Az pedig külön megnyugtat , hogy pont a Sony-ról nem olvastam most ilyet , utoljára 2005-6 tájékán írták a Sony aksikat a laptopokban

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Sordoran #1364 üzenetére

    Lenne pár kérdésem még a telefonnal kapcsolatban mert már szerintem 1-2 nap választ el :DD.

    1.) Aranykártyáson hogy lehet megvenni részletre? (Egyébként édesanyámmal vok Aranytárskártya v milyen csomagban , nekem 1725 Ft-os havidíjam van , muternak 2020 Ft-os ECO csomag). Üzletben tuti , de máshol? Mert a netes felületen nem engedélyezi csak egy összegben és így is drágábban 2k-val , mint az új előfizetőknek :((( És hogyan megy ennek rendelése?
    2.) Játékokat ugye engedi rátenni memóriakártyára is?
    3.) Hogyan működik ez az OTG kábeles megoldás? Gondolom úgy hogy veszek egy pár száz forintos USB-s joystick-ot meg egy OTG kábelt (bár az nem tudom mennyibe kerül) és ennyi? A HDMI-hez másik kábel kell?
    4.) Látom van aki lehordja mindennek a kamerát , de kinek mi a a véleménye róla? Vállalható képeket lő? Láttam a tesztképeket is és az itteni képeket is , csak most a user véleményre vok kíváncsi. :)
    5.) Nagyon gyatra a hang? Sokan írták , hogy halk + a tesztben is szerepelt , ez esetleg szoftveres cumó? Mélyeket küldi azért?

    Előre is köszönöm a hasznos infókat! :)

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz darvinya #1396 üzenetére

    Köszi a választ ! :) Kérdezem mert nem értek hozzá , hogy mi kell ahhoz , hogy MHL-en keresztül tudjon HDMI-t pótolni ... Egy másik meg ez az OTG-s , hogy bármilyen Joystickkel megy? Ha elmegyek egy számítógépesbe és hozzám löknek egy ezresért egy konzolt azzal már menne? Vagy csak ilyen PS3 meg ilyesmi konzolokkal megy az OTG-s megoldás? T-Mobile-ban lehet kapni?

    Nem is akartam én összerakni , tudom , hogy az OTG másik végén csak USB mehet :)

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    De biztos , hogy nem kevés ez így? :( Hát azért mi a fityfiritty , hogy 1GB RAM-ból ad 400 MB?! 300-at valami lefoglalja 300 meg megy a rendszernek .... Így már eléggé elgondolkodtató :(( De az S4 mini szerintem sem lesz 100k-nál olcsóbb :( . Úgyhogy marad ez... Bocsi a hirtelen felindulásomért , de eléggé idegesít az X8-asom , mikor egy weboldal meg zene sem tud egyszerre menni mert már a RAM nem bírja. Én így nem veszem meg ha egy RR3 , egy weboldal meg mondjuk a zene nem tud egyszerre menni :(((

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Sordoran #1436 üzenetére

    Ez okés! :DD Ha tud pár dolgot váltogatni az korrekt , de kicsit zavaró , hogy unokatesóm Samsung Galaxy Tab 2-jében 6-700MB szabadon marad a TouchWiz mellett is.

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    De amúgy tuti , hogy fel fogják húzni majd az árát az SP-nek? Csak azért kérdem , mert érdekes , hogy - pl. ne menjek messzire - az XXLGSM-ben is 85.000 Magyar pénzért dobják az ember után. Nem véletlen ez már egy berögzült ár lesz? :)

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Engem is egyedül ez a játék téma zavar :DD . Szeretek játszani telefonon , de sajnos elgondolkodtam , hogy jó vétel lenne-e számomra , hogyha sokan azt írják , hogy kilök a játék... :((( . Amiket láttam kameraképeket az szerintem jó egy X8-hoz képest. ;] Egyébként aki X8-ról váltott ahhoz képest is gyenge a wifi vagy kb egy szinten vannak? Ha meg tudtok nyugtatni , hogy a wifi nem problémás az X8-hoz képest + a játékokkal nincs gondja (mármint , úgy hogy kilép folyton) akkor hétfőn megveszem már ha lesz Szabolcs megyében :DDD . Mert ma akartam megvenni , felhívtam az összes T-Mobile Telekom üzletet és mindenhol azt mondták , hogy nincs SP o.O . Muszáj lesz személyesen , mert tegnap felhívtuk a 1430-at és azt mondta a hölgy , hogy meglévő havidíjasként részletre nincs , holott nekünk az üzletben azt mondta a hölgy lehet... Úgyhogy meg kell szüntetni anyu kártyáját és mehet új előfizuba :DDD . Azért kérdezem , hogy szerintetek megéri-e mert legközelebb jó pár év múlva lehet új telefonom :D . Vagy várjak egy másik készülékre , esetleg az S4 mini-re az is hamarosan elérhető a T-nél?

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Sordoran #1553 üzenetére

    De most akkor két számod van vagy a meglévő SIM-kártyádhoz adták a telefont? Azért kérdem mert nekünk a 1430-on azt mondták , ha ragaszkodik anya a számhoz , akkor megtarthatja , de akkor 2 SIM-et kell fizetnie + az enyémet is ( Az 3db , amiből 2-t használnánk xD ) -.- :((( Mert ha csak új előfizuval lehet , akkor inkább visszamondatom a kártyát és megrendelem online. :DD

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Sordoran #1560 üzenetére

    Köszi! :DD Így már világos ^^ .
    Egyébként bocsi , hogy nem jó témában szóltam hozzá :)

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Kezdek megnyugodni , akkor hétfőn ha a sors is úgy akarja és Szabolcs megye is kap a jóból és az ára sem lesz magasabb , akkor meg is veszem a szépséget :D

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Nekem még lenne kérdésem a készülékkel kapcsolatban.... 3 kérdésem lett volna de elfelejtettem az egyiket, majd ha eszembe jut írok :)

    1.) Ha szerzek hozzá OTG kábelt , onnantól bármilyen konzolt / joystickot kapcsolhatok hozzá vagy csak Sony márkájút + kell valami illesztő program?

    2.) A világító sáv alul mennyire szívja az aksit és ugye olyan cuccok világítanak benne , ami nem fog tönkremenni (pl. kiégni mint egy villanykörte?). Tudom hülyeségnek hangzik , de nem tudom mi van benne :)

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz SkiDev #1704 üzenetére

    Eszembe jutott: :)

    3.) A memória megosztott-e? Illetve a memóriakártyára ugye lehet tenni alkalmazásokat?

    A válaszokat előre is köszönöm aki segít! :))

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz California1 #1709 üzenetére

    Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)) . Már csak az első kérdésemre kellene valakitől válasz , mert még az érdekelne nagyon. Hamarosan szeretnék venni egy joysticket a gépemhez , de akkor már azért olyat szeretnék ami az SP-vel is működik. Tudna valaki az OTG-ről esetleg egy cikket? Logout-ot olvastam bár ott nekem sok a kínai rész :DD . De ha konkrétan megírnátok , hogy működik-e az összessel és hogy hogyan kell összekapcsolni , nekem már elég :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Én kérdeztem a kontrollerest... Akkor ezek szerint vagy "mángózni" vagy noname kontrollerekkel nem is megy az OTG. Tehát hiába vennék 1-2 ezres joystickot akkor sem, tudnék rajta kár :(

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Reméljük Szabolcsba is eljut a készülék végre :DD Egyébként tudom nagyon off , de ha beépített aksis , akkor ha véletlen egyszer megjelenik az új komolyabb akkumulátor azt hogyan fogják cserélni? :U Meg a másik ami érdekelt ezzel kapcsolatban , hogy igaz , hogy írják az új aksikat és reméljük meg fog jelenni , de most ilyen 1.300 mAh - 10.000 mAh-ig legyártják , ráadásul különböző méretekben vagy hogy fog ez menni? Lövésem sincs , hogy kell ezt elképzelni :DD De lehet az is , hogy csak új készülékekben fog megjelenni :(((

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Egy elég érdekes kérdésem támadt:

    Havi +1900-2200 Ft-ot megér egy Xperia Z? Vagy szerintetek annyit nem érdemes +-ba odaadni a Z-ért , mert ez is elfogja még jó darabig vinni a gameket? :)

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Classius #1990 üzenetére

    Én ma vettem volna meg , de itt Szabolcsban még telefont se látták :((( . 2 hete telefonálgatok hétfőn és csütörtökönként. Azt hiszitek ide küldenek? :O A ló..... A Szabolcsi nép le van nagy ívben sz****. Pedig az eladók szerint itt is van rá kereslet , mégsem küldenek ide egyetlen egy darabot sem... Ha visszamegy 110 körülire az ára , majd kíváncsi leszek ki fogja megvenni :(( . Komolyan mondom úgy fel tudnak ****** , hogy nem igaz... Neten meg nem tudom , hogy kéne megoldani , hogy ha kérek egy új havidíjast akkor csak normál SIM-et küldjenek , mert az én microSIM-emmel fog menni + úgy összerakjanak , ahogy eddig volt arany fantárskártyába. Ezért mondom ezt csak személyesen lehet -.-

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz lsc #2011 üzenetére

    Köszönöm a gyors válaszokat! Lebeszéltem szüleimmel , megrendeljük holnap telefonon keresztül és elmondunk mindent részletesen. Am a lényeg az , hogy részletfizetésre kell a telefon , az én kártyámon még hűség van , anyáén nincs az ő nevére lesz az új , viszont neki régi telója van ezért neki nem jó a microSIM csak a normál. Szóval microSIM az van , de ha küldenek egy új microSIM-et az SP-vel az nem jó , hanem normál kéne ... Ennyi a gabesz :D + kapcsolják össze a két csomagot , hogy megmaradjon az 1750 FT-os aranytárskártya csomag

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz PAINfájdalom #2170 üzenetére

    Airdroid :D Nem túl hivatalos , de nekem megfelel :DD Wifivel tudok oda-vissza fájlokat küldeni , ha felteszed akkor a telefonban az sdcard/airdroid/uploadban lesz a letöltött fájlod :)

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sand.airdroid

    Semmi extra , leszeded telóra , elindítod , kidob egy IP címet... Beírod a böngészőbe , elfogadod a kapcsolódási szándékot és ennyi :D

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Megrendeltem a telót! Jövő héten fog érkezni , nagyon remélem , hogy megéri az árát! :)) Gondolom x8-hoz képest nem sok mindent kell felmutatnia az SP-nek ahhoz , hogy elégedett legyek :DDD . Bár meg kell hagyni elég borsos nekem a kezdője :O 20k előleggel :O

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz sylas #2324 üzenetére

    De most akkor nekem drágábban fogják hozni , ha múlt héten pénteken rendeltem meg , de csak holnapután hozzák vagy azokra vonatkozik az új ár akik most akarnak rendelni? :(( :F

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Sordoran #2328 üzenetére

    Nagyon szépen köszönöm a választ! Nagy kő esett le a szívemről :DD

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Megjött ma reggel az SP , kicsit nyomogattam nagyon bejövős a készülék... Sok mindent még nem tudok írni róla , de egy X8-hoz képest Ég és föld Plútó - Nap :D

    Lelassították a netet mégis a teljes verziós mobilarénának nem kell 5 mp :DD . Addig az x8-nak kellett 1-2 perc :))

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Szeretném megkérdezni , hogy a Walkman™-ban hogyan lehetne kilőni azt , hogy ne a fényképem mutassa hanem csak egy sima CD-borítót? Nem kell nekem a hivatalos borító csak azt a képet ne mutassa , régi X8-asomon is ilyen volt :( . A másik pedig az , hogy nem lehet esetleg kilőni színt vagy a zenelejátszó hogy válassza a számokhoz a színeffektet? Csak azért kérdem mert kicsit bosszant , hogy a 68 zenémből 30 kéken világít 30 rózsaszínen , 1-2 piros.... Inkább csak a rózsaszínt lenne jó kiűzni :DDD

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Classius #2514 üzenetére

    Így sem jó nem tudtam megcsinálni :((( . Olyan nincsen hogy törlés csak az van , hogy gyári alapértelmezettre vissza , de akkor meg megint beszúrja a fényképet. Frissítettem a Zene adatokat is , de csak azt értem el vele , hogy minden más számhoz csak egy együttes képét szúrja be :/ . Eléggé furcsa így a telefon ... Meg az alap miért a rózsaszín ? Legtöbb számom rózsaszín köré épül... Egyedül nekem ez bántja a szemem ... Annyira bejövős volt videókon hogy villog , az alap zenéknél olyan szép kék színe van meg a piros is frankó , nekem meg beadja ezeket az erős és halvány rózsaszíneket :W

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Egyébként a telefon így két nap távlatából nekem is tetszik , sőt! :)) Én X8-ról váltottam , sokkal jobban érzem magam ezzel a géppel. Negativumként a "programáthelyezést SD-re" hiányát emelném ki , kicsit nehézkesen barátkozok a zenelejátszó villogójával , valamint a Wi-fi gyengeség nálam is előjött. A házban tökéletes a vétel viszont a ház előtt már szó szerint nem fogja a jelet. Próbál felkapaszkodni , de nem jön össze annyira. (Bár megjegyzem panelban 2. lakom ~11m-re a földfelszíntől) Az aksija elég jó kezd lenni , bár nekem elég hamar töltőre kerül a folyamatos játék miatt (~16 óra alatt merült folyamatos használatnál 13%-ra):DDD . A melegedést tapasztaltam , de meglepődtem mert kicsit égetőbbre gondoltam a cikk után , viszont ez szerintem semmi amit melegszik. (Itt is megjegyezném , hogy az x8-amat sikerült melegebbre is kikészíteni ;] ) Akadásokat nem tapasztalok , a képeket is szépen lövi - bár inkább makróztam eddig (arra viszont figyelni kell , hogy makrónál sem érdemes a fókusszal szórakozni , hogy csak félig nyomod be utána elengeded az exponáló gombot , majd pedig ellövöd a képet , mert fakó lesz az eredmény :DD) - , a tájképekhez még kicsit bíbelődnöm kell vele. Igaza volt annak a fórumozónak aki írta , hogy ha rosszabbról vált az ember , akkor elképeszti a kijelző >> nálam és a haveroknál is ez van... HD-val jó nyomulni , nekem betekintési szögek is megfelelnek (hasonlónak tapasztalom mint az x8-asomnál).
    Előző hsz-nél volt megemlítve a sola , hála az égnek , hogy januárban nem vettem meg a parasztvakító cuccok miatt csak (különben azért vettem volna :DDD ) , mert igazán meglepődtem , hogy a Kesztyű módot és a Floating touchot is ismeri az SP :))

    Na jó hosszú lett ez is :DD

    Köszi ha elolvastad...:D :R

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz gabancs #2628 üzenetére

    Sajna semmi... :( . Maradtak a szülők a hagyományos telefonoknál... :)) . Max egy LG GT500-am van zárt rendszerrel , nem hiszem , hogy össze lehet ezeket hasonlítani. Támpontnak annyit tudok adni ,hogy 2.3-as x8-asom (amiben wifi-hez nem nyúltam különféle egyébbel) ugyanott 2-es erősségű volt , ahol az SP csak 1-es. Kicsivel odébb van 3 fa ha beállok alá ott az SP-nél megállt a tudomány , míg a másikon volt 1-es erősség + elmehettem vele 30-50 métert is semmi leárnyékolással látta a wifit , még megnézem , hogy ugyanonnan egyáltalán látja-e az SP . Remélem szoftveres gond és lesz javítva! :DD

    (#2632) darvinya: Igen arra gondoltam , hogy külsőre nem enged tenni :D Viszont ezt jó tudni , hogy nem Sony betegség hanem az android-nak róható fel , ezt azért beletehették volna a ráncfelvarrások mellé :)) :W Megrootolni meg nem nagyon szeretném még , mivel friss nagyon és ha valami lesz a készülékkel , a rootot meg már nem szedem le akkor annyi :) Persze én is szeretném , de a szülőknek nehéz lenne beadni , ha valami lenne a telefonnal , az x8-asnál sem jött be nekik , hogy garancia alatt is belenyúltam :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz jozso1989 #2694 üzenetére

    Az enyém 3 napos , de nem találkoztam kijelző problémákkal :DD Nálam ez a zenelejátszó veri ki a biztosítékot , hogy minden pinkben akar világítani :DDD

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz darvinya #2697 üzenetére

    Ne haragudj de nem tudok hogy hozzá állni :DD . Az ID3Tag kifejezést kerestem , de csak annyit dobott ki , hogy minden ami az mp3-ban van Album , Előadó stb.... Visszaolvastam , az első kérdésemnél valami olyasmi volt a válasz , hogy egy az Albumja és ezért egyként kezeli őket , akkor ilyenkor mit lehet tenni vagy honnan tudjam mit kell beírni? :DDD Esetleg be tudnál-e nekem (vagy valaki) rakni egy screenshot-ot arról ,hogyan is kell normálisan kinéznie? Az alapokat hiába nézem nem sokat segít. Tudom , bocsi szúrjatok le érte ,hogy ennyire hülye vagyok ilyen téren :DDD X8-ason is volt ilyenem de nem foglalkoztam vele ,mert nem villogott :D

    PAINfájdalom (#2708): Szerintem is nevetséges , amit itt harcolnak , keressen már valaki 80-85 k-ért (csakis annyiért!) egy olyan telót ami hasonló esetleg jobb is minden téren. Összehasonlítottam egy Nexus 7 IPS-ével igen látszik , hogy tft , de ki le nem szarja (pardon). Kamerázni meg gyakorolni kell ,szerintem a makrójába nehezebb belekötni , de a tájkép sem súlyos eset.

    Az aksijára kíváncsi leszek... 3. napja vok tulajdonosa , de már 3x volt töltőn , jó azért nyomogatom , de ma is csak 8 órát bírt :DD (4 óra képernyő , 1 óra játék , kis youtubeozás , wifin lógtam egy darabig , meg így este egy jó fél órát makróztam vakuval és 6%-on állt meg :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz SkiDev #2712 üzenetére

    A kommentemhez még két kérdés is tartozna ha nem gond....

    - Miért nem engedi a képstabilizálót a HDR móddal együtt? Ha egyiket bekapcsolom a másik kikapcsolódik
    - Másik fontosabb jóval.... Mégpedig az , hogy miért nem kommunikál az NFC? Ma kipróbáltam - igaz életemben először - egy képet küldeni az SP-ről egy Nexus 7-re (4.2.2). Bekapcsoltam mind2-n az Android Beam-et , összeérintettem az NFC-k mentén , mind2-n kiírta , hogy érintse meg a "sugárzáshoz" ( :F mind1 :DDD ) , de mikor mind2-re böktem akkor kiírta , hogy nem tud kommunikálni a két eszköz és sikertelen a fájlátvitel , majd pedig behozta mind a 2 készüléken a Google Playt ahol egy pár mp keresés után kiírta "Az elem nem található" valamint mind2-n bekapcsolt a "kékfog" :)) . A reklámokban mennyivel egyszerűbbnek tűnik az NFC küldés itt meg izzadnom kell vele vagy csak én vagyok ennyire analfabéta? :DD (Ha igen akkor bocs mert nekem nagyon fejlett a régihez képest :)) )

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz darvinya #2722 üzenetére

    Sajnos azt nem tudom mert nem foglalkoztam vele , hogy mennyire látható , emrt nem tudtam ,hogy az NFC-s képekhez bluetooth is kell :S

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz darvinya #2724 üzenetére

    Köszönöm! :)) Értem most már , megnéztem gyorsba egy videót ott is bekapcsolódik a bluetooth és annyi... De akkor én ezt eléggé bénának érzem ilyen szemszögből ,a bluetooth-t sosem tartsa az ember bekapcsolva mert meríti az aksit és annyi idő alatt míg összeérinted és "megtapicskolod" addig bluetooth-t bekapcs , keresés és küldés. Na mind1... :DD . A HDR-nél azért kérdeztem , mert ha makrot akarok kevés fénnyel akkor nem akartam hogy HDR-nél beremegjen a kezem , de akkor valahogy megoldom :DD Hasznos cikk volt , nemrég elolvastam ,de az x8 miatt nem részletesen , mivel 3 beállítási lehetőségből nem lehet mit kezdeni :DDD . Most már csak a zenében kell akkor a segítség :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Pistakiss #2793 üzenetére

    Lehet , hogy igazad van , hiába 10 éves ügyfél ha a nagy pénzt nem a voda-nal tette le a telefonért. Én úgy hallottam csak úgy érvényes ,hogy ingyen adják , ah készülék is a szolgáltatótól van... De más részről azért tényleg durva ,hogy hiába hűséges az ember kutyába sem nézik.... Az új előfizetők számítanak inkább ...

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Másnak volt-e olyan eddig , hogy random rebootolt az SP-je? Csütörtök óta ma először történt velem este , hogy makro képeket lövögettem vakuval , majd az egyik pillanatban kihunyt minden fény és újraindult a telefon. Ez néha előfordulhat vagy itt nagyon nagy bajok lesznek? :O Alkalmazások az Es File Explorer ; Airdroid ; Shadowgun Deadzone ; Zseblámpa alkalmazás ; Into the dead ; Swiftkey és a Temple Run2 van. Ezek voltak azelőtt is mikor nyomtam egy hard resetet mert nem tudtam , hogy működik még a Walkman app , de eddig nem volt vele bajom....

    Egyébként mennyi idő míg beáll az aksi?

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Egyébként látom páran tettek fel képeket... Én egy másik szemszögből , a makroból teszek fel képet így este 9 utánról , nem biztos , hogy jók , de ennél többet szerintem nem is tudnánk haverokkal kihozni kezdő léttünkre Kiváló Automatikus módban :))






    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz darvinya #2842 üzenetére

    Köszönöm válaszodat! Nem gondoltam volna pedig érdekes , hogy pont azt telepítettem fel egy újat. Előzőleg egy olyat használtam amiben ilyen sziréna stb. funkciók is voltak + kiírta az aksi %-ot is , viszont most egy olyat töltöttem le ami havernak van egy sima zseblámpa amit nyomsz és bekapcsol (de zseblámpa alakja van). Ez is zseblámpa amit linkeltél?

    Ez volt(mikor még jó volt):
    [link]
    Ez van most fenn (amikor rebootolt):
    [link]

    (#2846) jozso1989: Velem ilyesmi még nem fordult elő :DD Bár érdekes... Nekem egyedül ez a reboot volt + egy esetben az , hogy makroztam és hiába nyomtam a kijelzőre nem akarta a keretet megjeleníteni csak ott is a reboot segített (ez volt tegnap és ezután a reboot után volt egy random reboot)

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    Az nagyon gáz , ha a telefon csütörtökön érkezett és azóta minden nap töltve volt (most is) mert 8-9 órát éppen , hogy csak kibír? :( Kicsit combosabbnak hittem , de hiába semmi szinkronizálás , minden energiagazdálkodás be van kapcsolva kivételek nélkül , fényerő automatikus , de mindig 40% körül használom ha nincs az automatikus , de 1 óra játékkal , negyed óra nettel és kb 30 képet készítettem , 10 perc zene +10 perc telefonálás és megadja magát? :(( Nem tudom mi a gond vele vagy én vagyok ennyire sokat váró vagy hülye , de mi idegesítő , hogy mindenki 1,5-2 napot ír üzemidőnek nekem meg sehol semmi....(Vagy csak nem adtam neki elég időt , hogy beálljon? :( )

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz raziel01 #2968 üzenetére

    És az segítene rajta , hogyha most egy pár napig inkább nem bántanám , hanem csak "butatelefonként" kezelném vagy erős használattal is be tud állni , mert ez így tarthatatlan , délután attól kellett ma is félnem , hogy szülőket sem tudok hívni , mert lemerülök :((

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz pudingstyle #2972 üzenetére

    Emlékeim szerint a kijelző volt 42% táján utána a médiakiszolgáló az MC4-gyel voltak 20-20% , de amint feltöltött belinkelek legfeljebb egy Screenshotot :))

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz 2o1i #2974 üzenetére

    Rendben köszi! Ismerem a programot , de egyelőre adok még neki lehet 1,5-2 hetet , ha akkor sem látom rajta , hogy igyekezne , akkor drasztikusabb eszközökhöz kell folyamodnom ;] . Még megnyugodtam annyival , hogy nem hagytam sok időt neki....

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz jozso1989 #2977 üzenetére

    Ennyire komoly a Modern Combat 4? ;] Egyébként az ~40%-ot szed le , jó okés elfogadom , de a maradék 60%-kal mi a franc lesz? Lehet egy tabletet kellett volna vennem játékra inkább? :S

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz agent_k #2979 üzenetére

    Gondolom az előző oldali hozzászólásodra gondolsz , ahol a Médiakiszolgáló miatt 34%-ot merült a telefon , de én ha leteszem az asztalra 1%-ot max merül 12 óra alatt. Ezt éjszakára próbáltam.. :))

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák