Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgeza

    veterán

    válasz bagyusz #46645 üzenetére

    Hát valóban, szakmai szemmel nem tudom milyen, vagyis így nem látok bele a lelkivilágába, de nekem rövid teszt után nem tűnt rossznak, és van, aki ilyet használ, és dicséri. Mindegy, gondoltam kipróbálom, bár lehet, hogy nem küzdök vele, mert most egész jól belőttem a gyárit. Memóriakezelés egészen elfogadható (köszönhetően neked is), nem lassul be hosszú idő után sem, stb. Újraindítani csak akkor kell, ha olyan program frissül, ami ezt igényli (pl. valamilyen xposedos cucc).

    A CM-et, PAC-et, stb. is próbáltam, de probléma volt a kihangosítóhóz történő kapcsolódáskor, és abból nem engedek, mert rendszeresen használom. Nem jöttem rá az okára, illetve logikát sem nagyon találtam benne, hogy mikor kapcsolódik gyorsabban, és mikor van probléma. Illetve funkcionálisan is gyengébb volt, mert a híváslistámat nem vitte át alapból, bár ez utóbbira tudok használni más progit, ami megoldja.

    Azért ha van valakinek ötlete, szívesen veszem, mert egyébként használati szemptontból nekem tetszik (mármint a Purexperience), és talán jobb, mint a gyári, de ki tudja. Így még próbálni sem próbálom hosszabb ideig, hogy a korábban említett jelenségeket műveli. Bár lehet, hogy én csesztem el benne valamit, mert mintha először nem fc-zett volna a kamera. Majd feldobom mégegyszer, és megnézem megint, mielőtt telepakolom az alkalmazásaimmal.

    "de adb-n keresztűl nézve a dolgot hemzsegett a hibáktól főként ilyen memória visszahívásokra panaszkodott. A sony gyári debug "elemző" szoftvere meg csak úgy gyűjtött logokat ezzel kapcsolatban." - ezt én is le tudom valahogy csekkolni, vagy azért ez bonyolultabb művelet?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák