Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    válasz raziel01 #1108 üzenetére

    Igen , részletfizetésre szeretném , meglévő havidíjjal. Nem azzal van a gond , hogy nem tudom megrendelni , hanem azzal , hogy legyen rá megfelelő keretem :D . Egyébként nagyon vicces párbeszédem volt a T-nél... :D .
    Bemegyek. Várok egy fél órát , mert az előttem lévő néni most kezdte kitapasztalni a nyomógombos telefonokat , apám idegbajt kapott :D . Végre én jöttem... Mondom a hölgyikének:
    - SZERETNÉK ÉRDEKLŐDNI , hogy Sony Xperia SP telefont meglévő havidíjjal részletfizetésben mennyiért hozhatok ki?
    Erre ő:
    - Ilyen telefon nincs... Csak Xperia S és Xperia P telefonok :DD . (WTF még én ijedtem meg hogy rosszul tudom xD)
    Mondom neki:
    - Hát napok óta benn van az ajánlatban , a honlapon láttam mondom egy 20-assal csökkent most az ára! :W Erre lekönyökölt , felmászott a honlapjukra és egy jó 2 perces keresés után azt mondja:
    - Tényleg van ilyen nálunk , várj megnézem van-e (!! De én csak az ára miatt kérdeztem , ő meg megvetette volna :D ) . Kijön. Azt mondja : "Nincs a raktáron ilyen telefon és még nem is volt , majd hétfőn jön új szállítmány"
    Még megkérdeztem az árát meddig tartja azt sem tudta , mert általában aznap értesítik őket az árváltozásról... Elballagtam nézni akartam egy microUSB-t 2.990 Ft volt :D , elmentem utána egy számítógépes boltba ott 800 ért vágják hozzám :D .. Ennyit erről :DD Olyanokat ültettek be akik arról sem tudnak milyen telefonokat árulnak xD

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák