Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz jozso1989 #10553 üzenetére

    Kiderült nem vagyok olyan okos, mint gondoltam: a 3rd party RAM kezelő csak rontott a
    A lényeg, hogy csak az segít a gépen, ha "bizonyos" alkalmazások nincsenek fent rajta. Mivel nem tudom mik ezek, a legtöbb dolgot vagy leszedek vagy kompromisszumot kötök. Elégg kezdem unni, hogy vagy minden fent van és sz@r vagy nindent letörlök és voilá, megy a zene+chrome de egy csomó dologról (Skype, Swiftkey, Feedly stb...) le kell mondanom. Ezért érzem úgy, hogy az SP baromi jó készüléknek indult, de valahol elcsesződött és kiadták ezen az áron, mert tudták, hogy 2-3 évet fog megélni a széria. Darvinya meg jól rátapintott a bajára, csak azt nem meri kihangsúlyozni, hogy ilyen hasonló kategóriájú készülékeknél vagy csak el-elvétve vagy egyáltalán nem fordul elő.

    Mindezek ellenére ki merem jelenteni, hogy az SP az eddigi legjobb készülékem a sorban, mert a hardweres korlátai nagyon tágra vannak szabva, fut rajta szépen minden, főleg olyan dolgok, amik a korábbi foschtalicska készülékeimen (főleg ZTE Blade III) elképzelhetetlen volt. De még mindig nem a legfelső kategória. Eddig belépő szinten ralliztam, az SP-vel betekintést nyertem a magasabb szintekre, de amint lesz lehetőségem, feljebb fogok váltani.

    (#10555) darkmann:
    Ezzel az erővel összehasonlíthatnám az otthoni mosógéppel is. Képzeld, az nem nyit meg semmit és semmilyen Android alkalmazás nem fut rajta. Ha így nézzük, az SP egy Űrállomás.

    Az SP egy kifejezetten jó készülék, de nálam (direkt nem általánosítok) előjöttek olyan hibái, amik miatt tudom, hogy sose lesz nekem tökéletes. Ennél egy fokkal stabilabb, jobb rendszerre vágyom és hajlandó vagyok érte többet fizetni. A kategóriájában azonban a legjobb!!!

    Egyébként meg az Android frissítésekkel kapcsolatban kicsit el kéne már felejteni azt a trendet, hogy csak jó készülékekre jönnek majd ki friss verziók. Valóban eddig ez volt jellemző, hogy olyan készülékek élveztek támogatást, amelyekkel hosszútávra lehetett tervezni, de ha pl. a 4.4-et nézzük, ott már épp az is egy komoly cél, hogy minnél több készülékre lehessen visszamenőleg is telepíteni, mert ez egy kijelölt cél a Android Smart Innovation csapatánál, ugyanis a jövő nem a készülékekről, hanem a Hordozható Kütyükről fog szólni. Jön a Glass, jönnek az okosórák, amelyeknek a vezérlése a telefonon lesz. Viszont ehhez elengedhetetlen, hogy egy idő után a lehető legtöbb készülék a legújabb verziót futassa. Ennek volt az első lépése az, hogy már több mint a fele készülékeken JB fut. A második lépcső lesz a 4.4 és után nem lesznek ilyen mélységű eltérések csak alverziószámban.

    És egyébként pedig: nálam ha egy készüléket sokszor frissítenek verzióugrás nélkül, az azt jelenti, hogy rossz a konstrukció. Nincs igazam? SP kapott már 3 frissítést. Ebből mennyi is volt verzióváltás? Egyem brother.

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák