Új hozzászólás Aktív témák

  • Re-Tech

    aktív tag

    Hát legyen, én is beszállok a sorba. 1 hete van meg a teló, az egyik kisebb fehérvári voda bolt kapott 1 darabot, és mivel az előző 5 hétben kb 8x fordultam meg a boltban és telenonon is zargattam őket, az eladó volt olyan kedves, hogy visszahívjon kb 15 ügyfelet amíg meg nem talált, hogy én kerestem annyira az SP-t, külön köszöntet neki. Be is mentem meló után egyből, megnyomkodtam és... otthagytam :D Túl nehéznek meg nagynak tűnt az előző telóhoz képest. Másnap is arra vitt az utam, még ott volt és elhoztam. Nem bántam meg.
    A méretet és súlyt hamar megszoktam, és szemnek sokkal kényelmesebb egy ekkora kijelzőn bármit csinálni, mint 3,5"on.A kijelző betekintési szögeitől nem vagyok hasraesve, oké, nézzem szemből, de ez kb annyira jó érv, mintha én meg azzal jövök, hogy a másik x száz telefonnál meg miért tudnak ilyen szempontból is jó panelt varázsolni.A fekete sem igazi fekete, de ez kevésbé érdekel, úgy is csak ha nagyon akaromveszem ezt észre.Ez a 2 dolog esik bele a negatívumok kategóriába. Következzen akkor a másik sarok.
    Bár csak 2 mag, de veszettül gyors, taskváltásnál vagy bármilyen műveletnél semmiféle megakadást nem tapsztaltam még, programok villámgyorsan töltődnek, mondjuk még valami izomsabb játékkal nem kínáltam meg (ha van tippetek jó játékra, jöhet). Massziv CPU és kijelzőhasználat mellett tud melegedni a kicsike, de ez a legtöbb új telóval így van, szal nem érdekel, égési sérüléseket meg nem okoz.Volt aki szerint nem tűnik minőséginek a készülék, hát nekem a masszív körbefutó fémkeret pedig nagyon adja, a másik paraztvakítás, a LED csík is nagyon tetszik és egyébként marha jól paraméterezhető mikor milyen színnel reagáljon. Wifinél nem veszek észre semmi gyengeséget, ez is tudja azt mint a régi telóm. GPS valami hihetetlen gyorsan talál jelet, átlag szerintem 5 mp. A végére marad az aksi, nos az én használatomhoz mérten ez bőven átlagon felüli. "Butatelefon" módban 4 napot megy el, a következő beálításokkal: éjszakára kikapcsolom, wifi és adatkapcsolat csak délután pár órát megy, kijelző max fényerőn, napi átlag 1 óra rádió, 2 óra zene és mondjuk 20 perc beszélgetés, fél óra képernyőhasználat.
    Még egy érdekesség amin szoktam kacagni, az érintőképernyő nálam Jedi módban megy, a kijelző felett fél centire már érzékeli az ember ujját, nagyon jól el szoktam szórakoztatni magam ezzel :)
    Nekem bevállt, most nem cserélném le semmi másra. Max egy IPS kijelzős SPre :)

Új hozzászólás Aktív témák