Új hozzászólás Aktív témák

  • viralmind

    aktív tag

    válasz jozso1989 #11304 üzenetére

    Avast-ot ,nem feltetlen a virusirto funkcio miatt erdemes telepiteni, sot ez a resze teljesen ki is kapcsolhato,a tuzfal szinten ,amiert erdemes telepiteni az az antitheft szolgaltatasa,es ha csak ez megy ,esetleg pluszban az a funkcio hogy csak telepiteskor nezze at a telepitendo app-ot ,akkor ez egy nagyon hasznos alkalmazas ,teljesen keves eroforrast felhasznalva tud futni.Nem fut allandoan a viruspajzs resze ,ami minden alkalmazas megnyitasakor ellenoriz ,igy teljesen eszrevetlenul teszi a dolgat,az pedig hogy egy uj app telepitesekor leellenorzi az jol johet. Tudom hogy van a google-nek is mar eszkozmeghatarozo funkcioja gyarilag ,viszont funkcionalitasaban a toredeket sem tudja annak mint az avast.Nem beszelve az avastban elerheto olyan ingyenes funkcioknak mint az uninstall elleni vedelem ,ami szinten jol johet adott esetben,szoval minden csak beallitas kerdese,es ha jol allitod be akkor szinte eszrevehetetlen mind a ram mind az akku fogyasztasa.Sokkal haszontalanabb appok futnak gyarilag is a telefonon amik tobb eroforrast emesztenek fel.Naphosszat lehetne sorolni oket ,jo esetben le lehet tiltani oket, de pld eszrevetlenul telepulnek lasd legutobb a google ujsagos is ,ami egyik nap csak ugy magatol elerheto lett es allandoan ult ott a memoriaban ,ugy hogy az eletben meg nem nyitottam,halistennek le lehet tiltani.Na mind1 a mondandom lenyege ,hogy en batran ajanlom az avastot,jol beallitva es a felesleges vagy nem hasznalt funkcioit letiltva ,nagyon hasznos lehet egy esetleges telefon elvesztesnel ,hogy akar egy gep elott ulve az avast fiokbol tudom menedzselni a csaladban levo osszes telefont.

    szerk:En ugyan nem jatszom a telefonon,de meggyozodesem ,hogy a legtobb hiba a jatekok miatt van.Nalam egy sincs, es semmi anomaliat nem tapasztalok ,pedig aktivan hasznalom a telefont.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák